دانلود زیرنویس فارسی سریال Batwoman
434
4+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Batwoman

پنج‌شنبه, 5 دسامبر 2019 امتیاز IMDB : 3.3 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Batwoman ، دانلود زیرنویس سریال زن خفاشی ، Batwoman سریالی در ژانر اکشن، ماجراجویی و جنایی می باشد که توسط کارولین درایز Caroline Dries برای شبکه CW ساخته شده است. این سریال که بر اساس شخصیت بت ومن ساخته شده است در واقع کراس اور سریال های دی سی با عنوان Arrowverse بشمار می رود. از جمله سریال های ابرقهرمانی دیگری که از شبکه CW پخش می شود می توان به سریال The Flash ( دانلود زیرنویس فارسی سریال The Flash ) اشاره کرد. فصل اول سریال زن خفاشی در 6 اکتبر 2019 از شبکه CW بر روی آنتن رفت.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Batwoman با لینک مستقیم

داستان سریال Batwoman درباره زن جوانی بنام کیت کین (با بازی روبی رز) است که در صدد برقراری عدالت اجتماعی می باشد. بتمن به طرز عجیبی ناپدید می شود و شهر گاتهام در یاس فرو می رود. در این زمان جیکوب کین و نیروهای نظامی اش ، شهر گاتهام را اداره می کنند. تا اینکه دختر کین (بت ومن) که برای جنگ های خیابانی آموزش دیده است، برای کمک به مردم به شهر گاتهام بازمی گردد…

نقش بت ومن در این سریال را روبی رز Ruby Rose بازی می کند که پیش از این بازی او را در فیلم John Wick: Chapter 2 2017 (دانلود زیرنویس فارسی فیلم John Wick: Chapter 2 2017) دیده اید. برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال زن خفاشی و سریال های دیگر به وب سایت ای سابتایتل مراجعه کنید.

4+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : sina021 & Mohammad Alpha ، امیــرعــلی illusion ، امیر سلیمانی ، Mr. Price ، A.Moradi
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6 دانلود قسمت 7 دانلود قسمت 8

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Mom

Mom

2013 IMDB : 7.2

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها