دانلود زیرنویس سریال Big Hero 6: The Series
1039
2
0

دانلود زیرنویس سریال Big Hero 6: The Series

جمعه, 26 مهر 1398 امتیاز IMDB : 7.1 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس سریال Big Hero 6: The Series ، دانلود زیرنویس انیمیشن سریالی 6 ابرقهرمان ، Big Hero 6 The Series سریالی در ژانر اکشن، ماجراجویی و کمدی می باشد که توسط مارک مک کورکل Mark McCorkle و باب اسکولی Bob Schooley ساخته شده است و محصول کمپانی والت دیزنی انیمیشن استودیوز می باشد. این انیمیشن بر اساس فیلم تحسین شده و برنده جایزه اسکار با نام فیلم 2014 Big Hero 6 و همچنین بر اساس مجموعه کتاب های کامیک 6 ابرقهرمان که توسط مارول کامیکس منتشر شده بود، ساخته شده است.

دانلود زیرنویس سریال Big Hero 6: The Series با لینک مستقیم

داستان انیمیشن Big Hero 6: The Series ادامه ماجراجویی های نابغه 14 ساله تکنولوژی یعنی هیرو هامادا و دوستانش است. در این سریال هیرو با چالش های جدیدی روبروست. او برای گرفتن مدرک دانشگاهی با مشکلات زیادی باید دست و پنجه نرم کند و در عین حال در خارج از دانشگاه نیز باید در نجات دنیا نقشی ایفا کند. این 6 ابرقهرمان در این سریال با دردسرهای زیادی روبرو می شوند و خائنان زیادی بر سر راهشان قرار می گیرند که باید یکی یکی از پس آنها برآیند…

اگر طرفدار انیمیشن های سریالی هستید پیشنهاد می کنیم انیمیشن سریالی 3Below: Tales of Arcadia را حتما نگاه کنید. زیرنویس فصل دوم انیمیشن Big Hero 6: The Series (زیرنویس فارسی سریال 6 ابرقهرمان) برای شما آماده شده و در پایین همین صفحه قرار گرفت.

2+
هماهنگ با نسخه : - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : سپهر طهماسبی ، احمد مرتضوی ، Alan White
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها