نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Blinded by the Light 2019
287
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Blinded by the Light 2019

جمعه, 4 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 6.9 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Blinded by the Light 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم نور کور کننده ، این فیلم جالب محصول سال 2019 بریتانیا است که نمرات بسیار خوبی را هم از سایت های مختلف دریافت کرده است. گاریندر چادا (Gurinder Chadha) کارگردان این اثر است و سرفراز منظور (Sarfraz Manzoor) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. کارگردان این فیلم تا به حال فیلم های نسبتا زیادی را از خود به جای گذاشته است اما با این حال، وی اعلام کرده است که در آینده ای نزدیک آثار بیشتری را در اختیار دوست داران سینما قرار خواهد داد.

فیلم نور کورکننده ژانر های کمدی، درام و موسیقی را در خود دارد. از بازیگران این فیلم می توان به بیلی بارات (Billy Baratt)، ویویک کالرا (Viveik Kalra) و دین چارلز چپمن (Dean Charles Chapman) اشاره کرد که هر کدام به ترتیب نقش های ده سالگی مت، جاود و مت را ایفا کرده اند. ضمنا این افراد سابقه ی خوبی از بازی در آثاری مانند فیلم Mary Poppins Returns 2018  و فیلم 2014 Before I Go to Sleep را داشته اند و عملکرد آن ها مورد قبول عموم مردم قرار گرفته است.

داستان فیلم Blinded by the Light (فیلم نور کور کننده) مربوط به نوجوانی در کشور انگلستان و در سال 1987 است. این نوجوان که خود و خانواده ای آسیایی دارد، تلاش می کند تا زندگی اش را به بهترین شکل ممکن بگذراند. همچنین او علاقه ی زیادی به موسیقی دارد که باعث پیشرفت وی خواهد شد.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم  Blinded by the Light 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Blinded by the Light (دانلود زیرنویس فیلم نور کور کننده) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - WEB
ترجمه شده توسط : محمد عظیمی ، سینا نمروری , امیر موذنی
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها