نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال Bordertown
885
18
2

دانلود زیرنویس فارسی سریال Bordertown

جمعه, 21 شهریور 1399 امتیاز IMDB : 7.6 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Bordertown ، دانلود زیرنویس سریال شهر مرزی ، این مجموعه ی تلویزیونی محصول مشترک کشورهای فنلاند و فرانسه در سال 2016 است که به زبان های فنلاندی و روسی می باشد. پخش این سریال که به سفارش شبکه نتفلیکس ساخته شده است از تاریخ 16 اکتبر 2016 آغاز شد. همچنین سریال شهر مرزی شامل 3 فصل است و مدت زمان هر اپیزود، یکساعت است.

سریال Bordertown سریالی در سبک جنایی، درام و رازآلود است که با عنوان سریال Sorjonen نیز شناخته می شود. ویله ویرتانن (Ville Virtanen) ، ماتلینا کوزنمی (Matleena Kuusniemi) ، آنو سینسالو (Anu Sinisalo) و اولیویا آینالی (Olivia Ainali) بازیگران اصلی حاظر در این سریال هستند. همچنین استیون کینگ ، نویسنده ی مشهور هالیوودی، از طرفداران پر و پا قرص این سریال است.

داستان سریال Bordertown درباره یک کارآگاه فنلاندی است که سرگرم حل معمای جنایات نفرت ‌انگیز است و همزمان با مسائل و مشکلات خانوادگی هم دست به گریبان می شود.

هم اکنون زیر نویس سریال Bordertown 2016 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل دوم سریال Bordertown (دانلود زیرنویس فصل دوم سریال شهر مرزی) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

18+
هماهنگ با نسخه : - BluRay
ترجمه شده توسط : Dark Lady
دانلود فصل 1
لیست قسمت های فصل 2
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6

دیدگاه شما

  1. محمد گفت:

    لظفان قسمتهای بعد را هم زیرنویس کنید

    1+

دسته بندی فیلم ها و سریال ها