نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Born Again
4909
32
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Born Again

چهارشنبه, 21 خرداد 1399 امتیاز IMDB : 7.7 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Born Again ، دانلود زیرنویس سریال کره ای تولدی دوباره ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و KBS2 می باشد که در تاریخ 20 آوریل 2020 از این شبکه به روی آنتن رفت. جین هیونگ ووک (Jin Hyung Wook) کارگردان این سریال است که کارهای دیگری نظیر سریال کره ای Liver or Die را در کارنامه دارد. سریال کره ای Born Again سریالی در ژانر رازآلود، عاشقانه و ملودرام است.

جانگ کی یونگ (Jang Ki Yong) محبوب نقش اول این سریال است. سریال کره ای Kill It از کارهای مهم این بازیگر می باشد. جین سه یئون (Jin Se Yun) زیبا و دوست داشتنی نیز دیگر بازیگر این سریال است که پیش تر او را بخاطر بازی زیبایش در سریال کره ای The Flower in Prison (سریال افسانه اوک نیو) به خاطر دارید.

داستان سریال Born Again از این قرار است که در دهه 1980، زندگی یک زن و دو مرد به پایان رسید و حال با تناسخ به زندگی مجدد رسیده اند. گانگ جی چئول (با بازی جانگ کی یونگ) که اکنون دانشجوی دانشکده پزشکی است و از این واقعیتی که قبلا پدرش یک شیطان پرست بود دوری می کند و دوست ندارد عاقبتش همانند پدرش شود. از طرفی جانگ ها یون (با بازی جین سه یئون) که در گذشته صاحب یک کتابفروشی بود ، حالا مربی باستان شناسی است و از بیماری قلبی رنج می برد ، نامزد او چا هیونگ بین نیز که قبلا کاراگاه بود اکنون دادستان بخش جناییست و …

هم اکنون زیر نویس سریال Born Again 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Born Again (دانلود زیرنویس سریال کره ای تولدی دوباره) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

32+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : پروموویز ، دینگو ، بارکد
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها