نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bypass Road 2019
509
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bypass Road 2019

پنجشنبه, 7 فروردین 1399 امتیاز IMDB : 5.5 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bypass Road 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم هندی جاده کمربندی ، این فیلم در سال 2019 و در هند ساخته شد و طرفداران زیادی هم در این کشور پیدا کرد. نامان نیتین موکش (Naman Nitin Mukesh) کارگردان این فیلم بوده و نیل نیتین موکش (Neil Nitin Mukesh) نیز وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. گفتنی است که وی در تولید آثار خوبی سهیم بوده؛ هر چند که تعداد آن ها انگشت شمار می باشد. به همین دلیل، وی برای آینده ی کاری خود برنامه هایی را در سر دارد.

فیلم جاده کمربندی در ژانرهای درام و هیجان‌انگیز ساخته شده و نمرات نسبتا خوبی را هم از سایت ها و منتقدان مختلف دریافت کرده است. نویسنده ی فیلم که در بالا به معرفی اش پرداختیم، نقش اول آن یعنی ویکرام کاپور را هم به عهده دارد. از سایر بازیگران خوب فیلم می توان به آدا شارما (Adah Sharma) در نقش رادهیکا اشاره کرد. افراد مذکور نیز سابقه ی ایفای نقش در سایر اثار مهم هندی را داشته و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

داستان فیلم هندی Bypass Road (فیلم هندی جاده کمربندی) در مورد شخصی به نام ویکرام است که یک مدل لباس بسیار مشهور در کشور به حساب می آید. پس از دشمنی های زیادی که با ویکرام می شود، در یکی از شب ها وی را در جاده به قتل می رسانند. در همان شب، فرد دیگری به نام سارا بریگنزا نیز کشته می شود که شواهد حاکی از خودکشی وی می باشد. سپس…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Bypass Road 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Bypass Road (دانلود زیرنویس فیلم جاده کمربندی) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : بالیوود وان ، بالیوودی‌ها
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها