فراخوان عضویت در تیم ترجمه با حقوق ثابت

فراخوان عضویت در تیم ترجمه با حقوق ثابت
706
6
2

فراخوان عضویت در تیم ترجمه با حقوق

چهارشنبه, 25 مارس 2020 امتیاز IMDB :

فراخوان عضویت در تیم ترجمه با حقوق ، ای سابتایتل به عنوان حرفه ای ترین و کامل ترین منبع زیرنویس فارسی فیلم و سریال تصمیم دارد در راستای افزایش سرعت ترجمه زیرنویس فیلم و سریال و تکمیل تیم ترجمه خود مترجم بپذیرد. اگر دوست دارید به خانواده ای سابتایتل (eSubtitle) بپیوندید، منتظر شما هستیم.

با گسترش روز افزون صنعت فیلم و سریال و متنوع شدن ژانر ها، علاقه بینندگان به فیلم ها و سریال ها چندین برابر شده است و با این حال تماشای فیلم ها برای کاربرانی که مسلط به زبان انگلیسی نیستند کمی خسته کننده است و لذت تماشای فیلم را از بین میبرد، اما تماشای فیلم ها و سریال ها با زیرنویس فارسی میتواند لذت تماشا را چندین برابر کند و بتوانید لحظات خوشی را در کنار افرادی که دوستشان دارید سپری کنید. از این رو در راستای تکمیل تیم ترجمه و تسریع ترجمه های آتی در نظر داریم این تیم را بیش‌ از پیش گسترش دهیم.

فراخوان عضویت در تیم ترجمه با حقوق ثابت

شرایط:

فراخوان عضویت در تیم ترجمه با حقوق ، اگر شما دوست دارید که عضو تیم ترجمه ای سابتایتل (eSubtitle) باشید، در صورت داشتن شرایط زیر اطلاعات و ترجمه فایل نمونه (در زیل قید شده است) را برای ما بفرستید:

 1. تسلط کافی بر زبان انگلیسی و توانایی ترجمه جملات و اصطلاحات انگلیسی: ما انتظار نداریم که مترجمی حرفه ای باشید که قادر به ترجمه متون تخصصی ادبی و کلاسیک و یا مقاله باشید، تنها کافیست بتوانید جملات عامیانه و اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی را آنگونه که در فیلم بیان میشود، به فارسی روان برگردانید.
 2. توانایی ترجمه 600 الی 800 جمله کوتاه انگلیسی تا 3 روز: اگر تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارید این کار برای شما مثل آب خوردن خواهد بود چرا که در عرض کمتر از 6 ساعت میتوانید این کار را انجام دهید یعنی روزی کمتر از 2 ساعت زمان نیاز خواهید داشت. البته این امر با سطح زبان و سرعت تایپ و علاقه شما متغییر خواهد بود.
 3. آشنایی با نحوه کار با فایل های زیرنویس: درصورتی که میتوانید با یکی از برنامه های ویرایش زیرنویس کار کنید مشکلی نخواهید داشت ولی اگر تجربه کار با برنامه های ویرایش زیرنویس را ندارید میتوانید از این صفحه یکی از آنها را دانلود کرده و با آن کار کنید تا با محیط این برنامه ها آشنا شوید و ببینید کار با آنها چقدر ساده است.
 4. داشتن علاقه و اطلاعات عمومی کافی: علاقه به فیلم و سریال و داشتن اطلاعات عمومی میتواند شما را در امر ترجمه یاری کند تا بتوانید با علاقه و به بهترین نحو ترجمه کنید و همچنین اصطلاحات مکانی و نامی را بصورت درست ترجمه کنید.
 5. دسترسی به تلگرام: در جهت تسریع امر دریافت پروژه و هماهنگی های مربوط به آن تنها از تلگرام استفاده خواهد شد. پس در صورتی که به این اپلیکیشن دسترسی دارید مشکلی نخواهید داشت.
 6. دقت، نظم و وقت‌شناسی و تعهد در انجام پروژه‌های دریافتی: این عامل برای ما حتی از سابقه کار هم مهمتر است.

نکته: در نظر داشته باشید که سابقه کاری برای ما مهم است ولی حتی از افرادی که سابقه کاری حرفه ای ندارند نیز استقبال میکنیم و حتی در موارد مختلف در ترجمه به این مترجم ها کمک خواهیم کرد تا سریع تر در این کار پیشرفت کنند و در پیشرفت کاری این مترجم های عزیز نیز سهیم باشیم. پس اگر علاقمند به ترجمه زیرنویس سریال و فیلم هستید ولی سابقه کاری ندارید شما نیز میتوانید به جمع خانواده ای سابتایتل ملحق شوید.

نحوه ارسال اطلاعات و فایل نمونه ترجمه:

حال در صورتی که شرایط فوق را دارید و علاقه دارید به تیم ما ملحق شوید و عضوی از خانواده ما شوید زیرنویس تستی موجود در پایین همین پست را دانلود کنید و پس از ترجمه، به آی دی تلگرام Hamed_HTA@ ارسال کنید. لازم بذکر است که تمامی ترجمه ها بررسی و با افراد منتخب مکاتبه خواهد شد.

 

با تشکر

تیم زیرنویس فارسی eSubtitle

6+
6+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay
ترجمه شده توسط : Hamed_HTA
دانلود رایگان زیرنویس

در جهت بالا بردن سطح کیفی ترجمه ها، لطفا درباره کیفیت ترجمه زیرنویس سریال ها و  فیلم ها، نظرات خود را در پایین پست برای ما ارسال فرمایید. در خصوص فیلم ها و سریال هایی که توسط تیم ترجمه ما ترجمه میشوند اولویت ترجمه بر اساس سطح استقبال کاربران (لایک و کامنت) از پست سریال یا فیلم مشخص میشود، در صورت کم بودن سطح استقبال، ترجمه سریال قطعا متوقف خواهد شد و به هیچ عنوان ادامه پیدا نخواهد کرد...

عناوین مشابه

دیدگاه شما

 1. fateme گفت:

  سلام خسته نباشید آیا مزایای خاصی هم برای کسانی که استخدام میشن وجود داره؟

  0
  • admin گفت:

   سلام. تشکر. بله، عضویت در تیم ترجمه ای سابتایتل یه سری مزایا داره که میتونید از طریق ارتباط با آیدی @Hamed_Hta در تلگرام، از این مزایا مطلع بشید.

   0

دسته بندی فیلم ها و سریال ها