دانلود زیرنویس فارسی سریال Cloak & Dagger
1347
5+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Cloak & Dagger

پنج شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 7.0 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Cloak & Dagger، دانلود زیرنویس سریال شنل و خنجر Cloak & Dagger، محصول سال 2018 آمریکاست که توسط جو پوکاسکی برای شبکه فری فورم ساخته شده است. شخصیت اصلی این سریال بر اساس داستانی از شرکت مارول با همین نام ساخته شده است که دو شخصیت اصلی را شامل میشود. در سریال شنل و خنجر اولیویا هولت در نقش‌های تندی بوون یا خنجر است و اوبری ژوزف نقش تایرون جانسون یا شنل را ایفا می‌کند، که دو نوجوان هستند و قدرت‌های ابرانسانی بدست می‌آورند. که شما میتوانید زیرنویس فارسی سریال Marvel’s Cloak & Dagger را در ادامه دانلود کنید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Cloak & Dagger

سریال شنل و خنجر (به انگلیسی: Cloak & Dagger) یک مجموعه تلویزیون کابلی آمریکایی به سبک اکشن و ابرقهرمانی است که توسط جو پوکاسکی و بر اساس شخصیت‌هایی از شرکت مارول کامیکس به همین نام برای فری‌فورم ساخته شد. داستان سریال درباره دو نوجوان با گذشته کاملا متفاوت به نام‌های «تندی بوون» با هنرنمایی «اولیویا هولت» و «تایرون جانسون» با هنرنمایی «اوبری ژوزف» است که خود را با ابرقدرت‌های کاملا جدیدی که به طور مرموزی به یک‌دیگر مرتبط هستند، پیدا می‌کنند. تندی می‌تواند خجنر‌های نورانی تولید کند در حالی که تایرون می‌تواند دیگران را در تاریکی غرق کند. آن‌‌ها در کنار یک‌دیگر عالی هستند و سریع یاد می‌گیرند اما احساسی که به هم‌دیگر دارند، دنیای پیچیده‌ی آن‌ها را بیشتر از گذشته چالش برانگیز می‌کند…

دانلود زیرنویس فارسی سریال شنل و خنجر

سریال Cloak & Dagger بدلیل برگرفته شدن از داستان شرکت مارول نام دیگری نیز دارد که برخی کاربران آن را با نام Marvel’s Cloak & Dagger میشناسند. سریال شنل و خنجر یک مجموعه اکشن، ماجرایی و درام است که هر قسمت در حدود 44 دقیقه است. همچنین این فیلم تا الان تا فصل دوم تایید شده است.

اگر مایلید این سریال را با زیرنویس فارسی تماشا کنید میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر زیرنویس فارسی سریال Marvel’s Cloak & Dagger را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

5+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : مریم ، امیرعلی ، آرین ، هومن صمدی و سمیرا ، محمد مسعودی
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 | قسمت 1 تا 10

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها