دانلود زیرنویس فارسی سریال Coroner
364
2
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Coroner

جمعه, 14 فوریه 2020 امتیاز IMDB : 6.7 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Coroner ، دانلود زیرنویس سریال پزشک قانونی ، سریال Coroner سریالی در سبک درام، جنایی و رازآلود محصول سال 2019 کشور کانادا می باشد. این سریال که برای شبکه ی CBC ساخته شده است ، اقتباسی از مجموعه رمان های جانی کوپر است که توسط متیو هال نوشته شده است. سریندا سوان (Serinda Swan) مدل و بازیگر کلمبیایی نقش اول این سریال است که بازی زیبایی از خود در این سریال به نمایش گذاشت. از کارهای دیگر او می توان به فیلم Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief 2010 اشاره کرد. موروین بربنر (Morwyn Brebner) نیز خالق این سریال است که پیش از این کار تولید سریال Saving Hope را انجام داده است.

داستان این سریال درمورد ماموری به نام “جنی” می باشد که به تازگی کار تحقیق برروی مجموعه ای از قتل های مرموز در تورنتو را آغاز کرده است و وارد دنیایی مرموز و خطرناک می شود …

هم اکنون زیر نویس سریال Coroner 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل دوم سریال Coroner (دانلود زیرنویس فصل دوم سریال پزشک قانونی) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
2+
هماهنگ با نسخه : - WEBRip
ترجمه شده توسط : M & K
دانلود فصل 1
لیست قسمت های فصل 2
دانلود قسمت 1

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها