نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال Creepshow
195
2
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Creepshow

یکشنبه, 17 فروردین 1399 امتیاز IMDB : 7.1 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Creepshow ، دانلود زیرنویس سریال نمایش مورمور ، این مجموعه تلویزیونی محصول کشور آمریکا در سال 2019 و به زبان انگلیسی است که فصل اول آن در قالب 6 اپیزود و در تاریخ 26 سپتامبر 2019 از شبکه Shudder پخش شده است. این مجموعه یک گروه کارگردانی قوی دارد که از جمله ی این کارگردانان می توان به جان هریسون (John Harrison) و راکسن بِنجامین (Roxanne Benjamin) و دیوید بروکنر (David Bruckner) اشاره کرد.

سریال Creepshow سریالی در سبک کمدی، فانتزی و ترسناک می باشد که در لیست بازیگران این سریال نام افرادی همچون کری جونز (Carey Jones) ، لوگن اَلِن (Logan Allen) و آدرین باربو (Adrienne Barbeau) دیده می شود. این افراد سابقه ی بازی در آثار دیگری نظیر سریال Watchmen و فیلم Bernie The Dolphin 2018 و سریال Swamp Thing را دارند. دیدن این سریال فانتزی ترسناک را به دوست داران این سبک از سریال توصیه می کنیم.

داستان سریال Creepshow (سریال نمایش مورمور) از این قرار است در هر قسمت یکی از شخصیت های ترسناک عامیانه توسط یک کارگردان جدید به تصویر کشیده می شود و این داستان ها از کتابی که تحت تصور یک پسر بچه است به وجود می آیند.

هم اکنون زیر نویس سریال Creepshow 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال Creepshow (دانلود زیرنویس فصل اول سریال نمایش مورمور) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : - Unknown
ترجمه شده توسط : metal wings
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها