نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال Criminal: UK
1632
18
2

دانلود زیرنویس فارسی سریال Criminal: UK

شنبه, 26 مهر 1399 امتیاز IMDB : 7.5 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Criminal: UK ، دانلود زیرنویس سریال جنایی: انگلستان (سریال مجرم: انگلیس) ، Criminal: United Kingdom یک مینی سریال محصول سال 2019 کشور انگلستان، در ژانر جنایی، درام و رازآلود می باشد که کارگردانی آن بر عهده جیم فیلد اسمیت Jim Field Smith می باشد. فصل اول سریال جنایی: انگلستان  در 20 سپتامبر 2019 و از شبکه پرطرفدار Netflix پخش شد. این سریال سه قسمتی در کشورهای فرانسه، آلمان، اسپانیا و انگلستان فیلمبرداری شده است. از دیگر سریال های جنایی شبکه نت فیکس می توان به سریال The Punisher ( دانلود زیرنویس فارسی سریال The Punisher ) اشاره کرد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Criminal: UK با لینک مستقیم

سریال Criminal UK یک مینی سریال درباره کشمکش های روانی بین مجرمین و بازپرسان است. این سریال 12 داستان متفاوت را در چهار کشور مختلف به تصویر می کشد. هر کدام از این داستان ها با مصاحبه پلیس با مجرم آغاز می شود و …

برای دانلود زیرنویس سریال های جدید و هم چنین زیرنویس مینی سریال Criminal: United Kingdom (دانلود زیرنویس سریال جنایی: انگلستان) به وب سایت ای سابتایتل مراجعه نمایید.

18+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : علي حاتمي ، NaSRiN LiZaRD ، مـحـمـدعـلـی ، Ali EmJay
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2

دیدگاه شما

  1. مهدی ک گفت:

    دست شما درد نکنه . واقعا کار ارزشمندی انجام دادین . ای کاش ترجمه اینجور سریالها را که جزو جریان اصلی سریال سازی نیستن و به نوعی مستقل محسوب می شن ادامه بدین .

    4+

دسته بندی فیلم ها و سریال ها