دانلود زیرنویس فارسی فیلم X-Men: Dark Phoenix 2019
1212
4
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Dark Phoenix 2019

چهارشنبه, 11 سپتامبر 2019 امتیاز IMDB : 6.0 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Dark Phoenix 2019، فیلم مردان ایکس: ققنوس محصول سال 2019 امریکاست که در ژانر های اکشن، ماجراجویی و علمی تخیلی است که یک فیلم ابر قهرمانی است و در آن شخصیت های فبلم سعی در نجات دنیا دارند و برپایه سری داستان های مارول است. این فیلم 11مین فیلم از این سری است. این فیلم توسط سایمون کینبرگ کارگردانی و ساخته شده است. در این قسمت از سری X-Men، مردان ایکس مجبور میشوند بعد از ماموریت فضا با فونیکس یا همان ققنوس روبرو شوند.

خلاصه داستان فیلم Dark Phoenix

داستان این فیلم در تاریخ 1992 اتافاق میافتد که مردان ایکس قهرمانان دنیا هستند. این درحالی است که همواره در انجام عملیات هایی برای نجات دنیا هستند که در یک ماموریت فضایی با برخورد اشعه های خورشیدی به جین کنترل تمام قدرت های خود را از دست میدهد و باعث آزاد شدن ققنوس میشود.

این فیلم برای اولین بار در تاریخ 7 ژوئن 2019 در آمریکا اکران شد که مورد انتقاد های بسیار منفی قرار گرفت که آن را خسته کننده توصیف میکردند که دور از انتظار بود. این انتقاد ها بیشتر درباره استفاده خیلی زییاد از جلوه های ویژه رایانه ای و شخصیت پردازی بوده است. همچنین لازم به ذکر است که منتقد ها از کار بازیگران و همچنین موسیقی متن که توسط هانز زیمر ساخته شده راضی بودند و آنها را تمجید کردند. فیلم Dark Phoenix 2019 برخلاف تصور سازندگان خود اکران و فروش بسیار ناموفقی داشت که دست اندر کاران خود را بسیار ناامید کرد. لازم به ذکر است که میزان فروش این فیلم در حدود 252 میلیون دلار بود. این درحالی است که بودجه ساخت این فیلم در حدود 200 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با فروشش بسیار بسیار ناموفق بوده است.

جهت دانلود زیرنویس فارسی فیلم Dark Phoenix 2019 می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید. همچنین برای دانلود زیرنویس فارسی سایر آثار برتر هالیوود می توانید به آرشیو زیرنویس فیلم مراجعه کنید.

4+
4+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - WEBRip - HDCAM - Trailer
ترجمه شده توسط : شقایق و امیرعلی ، امیر طهماسبی ، نیما ، اسماعیلی ، امیرحسین لطفی ، آذین ، بهاره ، امین
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها