نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Debt Collectors 2020
1626
4
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Debt Collectors 2020

جمعه, 4 مهر 1399 امتیاز IMDB : 5.6 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Debt Collectors 2020 ، دانلود زیرنویس فیلم شرخرها ،  این فیلم آمریکایی در سال 2020 عرضه شد که از بازیگران خوب ان می توان به اسکات ادکینز (Scott Adkins) و لوئیز مندیلور (Louis Mandylor) به ترتیب در نقش های فرنج و سو اشاره نمود. گفتنی است که این افراد سابقه ی بازی در آثاری مانند فیلم Boyka: Undisputed 2016 را هم دارند.

فیلم The Debt Collector 2 ژانر اکشن دارد و نمرات قبال قبولی را هم از سوی منتقدان دریافت کرده است. جسی وی جانسون (Jesse V. Johnson) نام کاگردان این فیلم است. بد نیست بدانید که این فرد سابقه ی چندانی در امر کارگردانی ندارد، با این حال در تولید آثار درخشانی نظیر فیلم The Amazing Spider-Man 2012 سهیم بوده است که پیشنهاد می کنیم آن را هرگز از دست ندهید.

داستان فیلم Debt Collectors (فیلم شرخرها) دنباله ای از نسخه ی قبلی است. این بار فرنچ و سو قصد دارند تا وارد بیزینسی جدید شده و نهایت تلاششان را برای بهترین شدن در آن انجام دهند. این پایان ماجرا نبوده و آن ها درگیر مشکلات تازه ای نظیر مواد مخدر می شوند و باید در راستای آن قدم بردارند تا کشته نشوند. در ادامه اتفاقاتی رخ می دهد که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Debt Collectors 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Debt Collectors (دانلود زیرنویس فیلم شرخرها) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

4+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : Galadriel ، VahidMaxx ، SubMatrix ، کینگ مووی
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها