کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Devil 2010
0
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Devil 2010

یکشنبه, 6 مرداد 1398 امتیاز IMDB : 6.2 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Devil 2010 ، فیلم شیطان Devil ، فیلمی ترسناک و رازآلود به کارگردانی جان اریک داودل John Erick Dowdle و محصول سال 2010 کشور آمریکا می باشد. این فیلم با عنوان “The Night Chronicles 1: Devil” نیز شناخته می شود. داستان فیلم Devil درباره چند نفر است که در درون آسانسور ساختمانی حبس شده‌اند و یکی از آن‌ها شیطان است. در فیلادلفیا ، کارآگاه بوودن هنوز هم به خاطر همسر و پسرش که پنج سال پیش در یک تصادف رانندگی کشته شدند، غصه می‌خورد.

زمانی که فردی از یک آسمان‌ خراش به داخل یک کامیون می‌پرد، بوودن به آنجا فرستاده می‌شود تا درمورد این خودکشی تحقیق کند. در همین حال، پنج غریبه در یک آسانسور در همان ساختمانی که آن فرد از آنجا خودکشی کرده‌ است، گرفتار می‌شوند. تمام ارتباطات رادیویی با داخل آسانسور قطع می شود اما دوربین مداربسته همچنان فعال است. در همین حین تنش ها بین افرادی که در درون آسانسور به دام افتاده اند بالا می گیرد و …

لینک دانلود زیرنویس فارسی فیلم Devil 2010 هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم ترسناک و رازآلود لذت ببرید.

0
هماهنگ با نسخه : - BluRay - DVDRip
ترجمه شده توسط : سروش ، SUNNY_II ، حامد.ع
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها