نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال Godfather of Harlem
2005
6
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Godfather of Harlem

سه شنبه, 12 آذر 1398 امتیاز IMDB : 8.0 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Godfather of Harlem ، دانلود زیرنویس سریال پدرخوانده ی هارلم ، یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر جنایی و درام می باشد که توسط کریس برانکاتو Chris Brancato و پاول ایکستین Paul Eckstein برای شبکه Epix ساخته شده است. سریال پنی‌ورث ( دانلود زیرنویس فارسی سریال Pennyworth ) نیز محصول این شبکه می باشد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Godfather of Harlem با لینک مستقیم

داستان سریال پدرخوانده ی هارلم درباره گانگستر معروف و رئیس مافیای پیشین یعنی “بامپی جانسون” (با بازی فارست ویتاکر) می باشد که برای همیشه محله هارلم واقع در شهر نیویورک را تغییر داد. بامپی جانسون پس از 10 سال گذراندن حبس ابد در زندان، به محله هارلم بازمیگردد و تلاش می کند تا کنترل محله را که اکنون در دست یک مافیای ایتالیایی می باشد، بازپس گیرد…

سریال پدرخوانده ی هارلم در واقع پیش درآمدی بر فیلم American Gangster 2007 (فیلم گنگستر آمریکایی 2007) می باشد که بر روی کارهای جنایتکارانه ی فرانک لوکاس تمرکز دارد. بازیگر نقش اول این سریال را فارست ویتاکر Forest Whitaker بازی می کند که کارهای دیگری نظیر فیلم The Last King of Scotland 2006 که بخاطرش جایزه اسکار نیز دریافت کرد، را در کارنامه خود دارد. زیرنویس فصل اول سریال Godfather of Harlem (زیرنویس فصل اول سریال پدرخوانده ی هارلم) هم اکنون آماده دریافت می باشد.

6+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : سريال باران
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها