دانلود زیرنویس فارسی سریال Gotham
3223
3+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Gotham

دوشنبه, 29 آوریل 2019 امتیاز IMDB : 7.9 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Gotham ، دانلود سریال گاتهام Gotham، محصول سال 2014 به سازندگی برونو هلر است که هماکنون نیز از شبکه فاکس در حال پخش است. سریال Gotham یک مجموعه اکشن، جنایی و درام است که ساخت آمریکاست. محوریت سریال روی شخصیتی بنام گوردون است ولی گاهی نیز شخصیت بروس وین و سایر شخصیت های معروف فیلم بتمن را نیز وارد مجموعه و قسمت های سریال گاتهام میکنند.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Gotham

داستان سریال Gotham از اولین روزهایی که کارآگاه گوردن به اداره‌ی پلیس شهر گاتهام میپوندد شروع می‌شود و افسر ارشد کلانتری گاتهام یعنی “سارا ایسن” طی اتفاقاتی کارآگاه “جیمز گوردن” و “هروی بولاک” را استخدام میکند و این سه تن قرار است بر روی اسرار آمیز ترین پرونده‌ی حل نشده‌ی شهر گاتهام یعنی پرونده‌ی قتل “توماس و مارتا وین” (پدر و مادر بتمن) تحقیقاتشان را آغاز کنند. در این تحقیقات جیمز گوردن بروس وین را ملاقات میکند. بروس فرزند توماس که کشته شده است هست و برای انتقام گرفتن از قاتلین پدر و مادرش از راهی که خودش میخواهد وارد می شود و این شروع افسانه ای به نام شوالیه ی تاریکی (بتمن) می شود، که با در دست داشتن زیرنویس فارسی این سریال میتوانید از داستان این سریال و شخصیت افسانه ای آن لذت ببرید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال گاتهام

سریال Gotham به دوران قبل از وردو بتمن به شهر گاتهام باز میگردد و خود نیز الهام گرفته از مجموعه داستان ها و فیلم بتمن است. هر قسمت از این سریال 42 دقیقه است که مملو از صحنه های اکشن و جنایی میباشد، که اگر طرفدار اینگونه سریال ها هستید از سریال گاتهام لذت خواهید برد.

هماکنون نیز میتوانید برای تمامی قسمت های پخش شده این سریال زیرنویس فارسی دانلود کنید و از تماشای این سریال با زیرنویس فارسی ای سابتایتل لذت ببرید.

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - DVDRip - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : ایران فیلم ، Nightmovie ، TvCenter ، rezapad ، SerialBaran ، worldsubtitle ، LiLMeDiA ، سـروش و حسام‌الدین
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4
لیست قسمت های فصل 5
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6 دانلود قسمت 7 دانلود قسمت 8 دانلود قسمت 9 دانلود قسمت 10 دانلود قسمت 11 دانلود قسمت 12

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Mom

Mom

2013 IMDB : 7.2

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها