نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال Graceful Friends
763
17
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Graceful Friends

یکشنبه, 19 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 8.4 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Graceful Friends ، دانلود زیرنویس سریال کره ای دوستان باوقار ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه JTBC می باشد که در تاریخ 10 جولای 2020 به روی آنتن رفت. سریال کره ای دوستان برازنده شامل 17 اپیزود است که زمان هر قسمت یکساعت و ده دقیقه می باشد. سونگ هیون ووک (Song Hyun Wook) کارگردان این سریال است درحالیکه پیش از این ، سریال کره ای Another Oh Hae Young را در کارنامه ی کارگردانی خود داشته است.

سریال کره ای Graceful Friends سریالی در سبک درام، رازآلود و جنایی است که با عنوان سریال Elegant Friends نیز شناخته می شود. اما بازیگران مشهوری در این سریال ایفای نقش می کنند که از جمله آنها می توان به یو جون سانگ (Yoo Joon Sang) ، سونگ یون آه (Song Yoon Ah) ، به سو بین (Bae Soo Bin) ، کیم سونگ آه ، کیم هه اون (Kim Hye Eun) و هان دا گام (Han Da Gam) اشاره کرد.

داستان سریال Graceful Friends (سریال دوستان باشخصیت) درباره ی چند زوج جوان است که به تازگی در شهری جدید ساکن شده و در خوشی و آرامش زندگی می کنند. همه چیز به خوبی پیش می رود تا اینکه وقوع یک قتل غیرمنتظره باعث می شود آرامش و صلح میانشان خدشه دار شده و …

هم اکنون زیر نویس سریال Graceful Friends 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Graceful Friends (دانلود زیرنویس سریال کره ای دوستان باوقار) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

17+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : پروموویز ، آریرانگلند ، پاسیفیک تیم
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6 دانلود قسمت 7 دانلود قسمت 8 دانلود قسمت 9 دانلود قسمت 10

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها