دانلود زیرنویس فارسی سریال Harley Quinn
19
1+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Harley Quinn

سه‌شنبه, 3 دسامبر 2019 امتیاز IMDB : 8.3 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Harley Quinn ، دانلود زیرنویس سریال هارلی کویین ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2019 شبکه استریم DC Universe می باشد که در تاریخ 29 نوامبر 2019 از این شبکه پخش شد. انیمیشن Harley Quinn که سریالی با درجه سنی بزرگسال (R) می باشد، توسط جاستین هلپرن (Justin Halpern)، پاتریک شوماخر (Patrick Schumacker) و دین لوری (Dean Lorey) ساخته شده است، که اقتباسی از شخصیت هارلی کویین (یک شخصیت خیالی در کتاب های کمیک) می باشد و توسط پال دینی و بروس تیم خلق شده است.

همچنین انیمیشن سریالی هارلی کویین در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد که صداپیشگان آن کیلی کوئوکو در نقش هارلی کوئین، لیک بیل در نقش پاملا آیزلی ملقب به پویزن آیوی، دایدریچ بیدر در نقش بروس وین ملقب به بتمن، الن تودیک در نقش جوکر، ران فانچس، جیمز وولک در نقش سوپرمن، تونی هیل در نقش دکتر سایکو، کریستوفر ملونی در نقش جیمز گوردون، راحول کولی در نقش اسکیرکرو، جی بی اسموو، جیسون الکساندر، واندا سایکس، جیانکارلو اسپوزیتو، ناتالی مورالس و جیم راش هستند.

داستان سریال Harley Quinn (سریال هارلی کویین) درباره یک روانپزشک به نام هارلی کویین است که در تیمارستان آرکهام مشغول به کار است. او بیماران زیادی دارد اما یکی از آنها که “جوکر” نام دارد توانست او را عاشق خود کند. هارلی کویین که به عنوان معشوقه جوکر شناخته می شود، بعد از مدتی جوکر را از تیمارستان فراری می دهد و …

هم اکنون زیر نویس سریال Harley Quinn 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال Harley Quinn (دانلود زیرنویس فصل اول سریال هارلی کویین) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : sina ، ehsan ، Mr. Price ، Sina Picaro
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Mom

Mom

2013 IMDB : 7.2

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها