دانلود زیرنویس فارسی فیلم Harry Brown 2009
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Harry Brown 2009

چهارشنبه 12 تیر 1398 امتیاز IMDB : 7.2 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Harry Brown 2009 ، فیلم سینمایی هری براون Harry Brown محصول سال 2009، فیلمی در ژانر اکشن جنایی به کارگردانی دنیل باربر Daniel Barber است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Harry Brown 2009

داستان این فیلم درباره مردی سالخورده به نام هری براون که عضو سابق ارتش است و به تازگی همسر خود را ازدست داده، از به قتل رسیدن بهترین دوستش با خبر می‌شود. بعد از اینکه پلیس شواهد کافی برای پیداکردن قاتلین دوستش را نمی‌یابد وی تصمیم می‌گیرد تا از قاتلین دوستش انتقام بگیرد و عدالت را با دستان خود به اجرا درآورد.

زیرنویس فارسی فیلم Harry Brown هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و جنایی لذت ببرید.

هماهنگ با نسخه : - DVDRip
ترجمه شده توسط : توپولو و کارسا
دانلود رایگان زیرنویس

 دعوت کن و جایزه ببر

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها