دانلود زیرنویس فارسی سریال Hawaii Five-0
1918
5+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hawaii Five-0

یکشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 7.3 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hawaii Five-0 ، دانلود زیرنویس سریال هاوایی فایو-زیرو یا مأموریت در هاوایی ، سریال Hawaii Five 0 سریالی در ژانر اکشن، جنایی و درام می باشد که توسط لئونارد فریمن Leonard Freeman برای شبکه CBS ساخته شده است. فصل اول سریال Hawaii Five-0 در تاریخ 20 سپتامبر 2010 از شبکه CBS پخش شد و  برای فصل دهم نیز تمدید شده است. از جمله سریال های دیگری که از شبکه CBS پخش می شوند می توان به سریال MacGyver و یا سریال Under the Dome اشاره کرد.

در خصوص نام سریال بهتر است اشاره کنیم که در نام سریال Hawaii Five-0 از عدد صفر (0) بجای حرف انگلیسی اُ (O) استفاده شده و فایو-زیرو اشاره به عدد 50 دارد بخاطر اینکه هاوایی 50امین ایالت آمریکا بشمار می آید. این سریال در واقع بازسازی سریال Hawaii Five 0 است که در سال های 1968 الی 1980 پخش شد و محبوبیت زیادی نیز کسب کرد و جوایز متعددی گرفت.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hawaii Five-0 با لینک مستقیم

داستان سریال هاوایی فایو-زیرو درباره یک افسر نیروی دریایی به نام استیو مک گرت Steve McGarrett است که برای گرفتن انتقام مرگ پدرش به هاوایی می آید. استیو پس از رسیدن به هاوایی از طرف فرماندار پیشنهاد رهبری یک گروه رزمی ویژه برای نابودی جنایتکاران را دریافت می کند. استیو نیز این پیشنهاد را قبول می کند. اعضای گروهی که استیو تشکیل می دهد شامل :

دنی مایلز، کارگاهی که مسئول پرونده قتل پدرش است. کاراگاهی به نام چین هو کلی Chin Ho Kelly که به اتهام فساد اخلاقی از اداره پلیس اخراج شده است. دوست قدیمی و همکار گشت زنی پدر استیو. یک کارآموز دانشکده افسری که فقط یک هفته تا فارغ التحصیلی اش مانده است. لوری وستون که مامور وزارت امنیت آمریکا می باشد. کاترین رولینز که نامزد سابق استیو و یک افسر نخبه نیروی دریایی آمریکا است. و در نهایت آخرین عضو هم رئیس سابق گروه سوات اداره پلیس شیکاگو…

هر قسمت از سریال مأموریت در هاوایی داستانی متفاوت جدا از داستان اصلی سریال را دنبال می کند. همچنین این سریال در مراسم گلدن گلوب 2011 و مراسم امی 2011، 2012 و 214 نامزد دریافت جایزه شده است. زیرنویس فارسی فصل نهم سریال Hawaii Five-0 (دانلود زیرنویس فصل نهم سریال هاوایی فایو-زیرو) هم اکنون در سایت ای سابتایتل جهت دانلود قرار گرفت.

5+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV - WEB
ترجمه شده توسط : TVCenter ، WorldSubtitle ، saeed358 ، مسعود سامري ، mohsen_rp ، sir.pooyan ، Five0one شهاب نادری ، زهرا بهارستانی ، سینا
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4 دانلود فصل 5 دانلود فصل 6 دانلود فصل 7 دانلود فصل 8 دانلود فصل 9
لیست قسمت های فصل 10
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Mom

Mom

2013 IMDB : 7.2

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها