دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019
6496
10
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019

پنجشنبه, 3 مرداد 1398 امتیاز IMDB : 5.2 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019 ، فیلم پسر جهنمی Hellboy محصول سال 2019، فیلمی اکشن و فانتزی به کارگردانی نیل مارشال Neil Marshall است. این فیلم بر اساس کارکتر داستان کامیک “اسب سیاه” ساخته شده است. برای ساخت فیلم هل بوی از کتاب های کامیک ” تماس های تاریک، شکار وحشی، طوفان و فیوری ” الهام گرفته شده است. دیوید هاربر David Harbour ، میلا یوویچ Milla Jovovich و ایان مک شین Ian McShane از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش می کنند. (Hellboy: Rise of the Blood Queen)

فیلم Hellboy 2019 بر اساس رمان های گرافیکی مایک میگنولا ساخته شده و نسخه ریبوت فیلم های قبلی محسوب می شود. این فیلم ادامه ی فیلم های 2004 Hellboy و 2008 Hellboy II: The Golden Army می باشد و در واقع سومین نسخه از سری فیلم های هل بوی محصوب می شود. (Hellboy 3)

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019 با لینک مستقیم

داستان فیلم پسر جهنمی 3 بر روی یک موجود فرازمینی نام هل بوی که به آن “اننگ آن راما” گفته می شود تمرکز دارد. هل بوی یک دست سنگی بزرگ و شاخ و دم دارد و برای اداره دفاع و تحقیقات ماوراءالطبیعه کار می کند. با اینکه به او به چشم یک شیطان نگاه می شود اما او هیچ گونه مقاصد شیطانی ندارد و تنها هدف او کمک به انسان ها است. هل بوی پس از اینکه به انگلستان می رود با یک جادوگر باستانی به نام نیموئه که به او “ملکه خون” می گویند برخورد می کند. نیموئه قصد نابودی انسان ها و دنیای آنها را دارد اما هل بوی باید قبل از اینکه ملکه خونین دنیا را به سمت آخرالزمان ببرد ، متوقف کند….

زیرنویس فارسی فیلم Hellboy هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و فانتزی لذت ببرید.

10+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip - HDCAM - Trailer
ترجمه شده توسط : Sina Picaro ، illusion & Highbury ، میرجلال و معراج ، امیررضا ، مرتضی ، زهرا حاجی پور ، فهیمه داوری ، میلاد طاهرخانی ، ناصر اسماعیلی ، Punisher آرمین
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها