دانلود زیرنویس فارسی فیلم Jumanji: The Next Level 2019
9211
10
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Jumanji: The Next Level 2019

یکشنبه, 16 فوریه 2020 امتیاز IMDB : 7.1 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Jumanji: The Next Level 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم جومانجی: مرحله بعدی ، محصول سال 2019 آمریکا به کارگردانی جیک کاسدان (Jake Kasdan) است که همرا با جف پینکنر (Jeff Pinkner) کار نویسندگی این فیلم اکشن، ماجرایی و کمدی را انجام داده اند. این 2 شخص کار های محبوب زیادی را در کارنامه خود دارند که از جمله محبوب ترین کار هایشان میتوان به فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle 2017  و فیلم Venom 2018 اشاره کرد.

بازیگران این سری فیلم جومانجی همان بازیگران سری قبلی آن هستند و فقط چند نفری اضافه شده اند. دواین جانسون (Dwayne Johnson) در نقش ادی، کارن گیلان (Karen Gillan) در نقش مارتا، جک بلک (Jack Black) در نقش بتانی، کوین هارت (Kevin Hart) در نقش موس و نیک جوناس (Nick Jonas) در نقش الکس از بازیگران سری قبلی فیلم هستند.

داستان فیلم Jumanji: The Next Level (فیلم جومانجی: مرحله بعدی) ادامه سری قبلی فیلم است که گروه قبلی دوباره وارد بازی میشود ولی اینبار بازی عوض شده است. اینبار آنها برای نجات جان یکی از دوستان خود و خانواده اش وارد بازی میشوند ولی هیچ چیز آنطور که فکرش را میکردند نخواهد بود و شخصیت هایشان عوض شده است. اکنون باید به شخصیت های جدید خود در بازی نیز عادت کنند. آنها برای خروج از بازی مجبور خواهند بود تا از صحرای سوزان و کوه های برفی عبور کنند ولی معلوم میشود که یکی از آنها نمیتواند زنده از بازی خارج شود و…

اکنون شما میتوانید در پایین صفحه لینک های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Jumanji: The Next Level 2019 را مشاهده کنید، همچنین میتوانید برای دانلود زیرنویس فیلم Jumanji: The Next Level (دانلود زیرنویس فیلم جومانجی: مرحله بعدی) و سایر زیرنویس های جدید فیلم های سینمایی روز دنیا از سایر بخش های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

10+
10+
هماهنگ با نسخه : - HDRip - HDCAM - Trailer
ترجمه شده توسط : امیرحسین لطفی ، گالادریل ، آرین
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها