نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال L.A.'s Finest
1172
25
1

دانلود زیرنویس فارسی سریال L.A.’s Finest

سه شنبه, 10 تیر 1399 امتیاز IMDB : 5.8 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال L.A.’s Finest ، دانلود زیرنویس سریال بهترین های لس آنجلس ، سریال LAs Finest سریالی در ژانر اکشن جنایی محصول سال 2019 می باشد. داستان این سریال که اسپین آف مجموعه فیلم های “پسران بد” است، بر روی “سیدنی بارنت” تمرکز دارد که آخرین بار در میامی و در حال نابود کردن یک کارتل مواد مخدر دیده شد. او گذشته پیچیده خود را پشت سر گذاشته و قصد دارد که به کارآگاه اداره پلیس لس آنجلس تبدیل شود. سیدنی با یک همکار جدید به نام “نانسی مک کنا” همراه می شود که یک مادر شاغل است و او هم گذشته پیچیده ای دارد. این دو در بیشتر مواد با همدیگر اختلاف نظر دارند و طولی نمی کشد که سیدنی توسط نانسی تحت فشار قرار می گیرد.

نانسی با این سوال روبرو شده که آیا شیوه زندگی غیرطبیعی سیدنی، روشی برای مخفی کردن رازهای شخصی بزرگش است یا خیر؟. اما با وجود تمام اختلاف ها، هنگامی که این دو با خطرناکترین جنایتکاران لس آنجلس روبرو می شوند، نقاط مشترک خود را پیدا می کنند و رفته رفته به یک تیم قوی و کارآمد تبدیل می شوند…

هم اکنون زیر نویس سریال L.A.’s Finest 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال L.A.’s Finest (دانلود زیرنویس فصل اول سریال بهترین های لس آنجلس) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

25+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : علیرضا کوهی ، مریم صرافها
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

  1. امین گفت:

    زیرنویس سریال tehran اومده قرار میدید لطفا

    0

دسته بندی فیلم ها و سریال ها