دانلود زیرنویس فارسی سریال Legends of Tomorrow
1534
2+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Legends of Tomorrow

دوشنبه, ۶ خرداد ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 6.9 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Legends of Tomorrow ، دانلود سریال افسانه های فردا Legends of Tomorrow ، این مجموعه محصول سال 2016 آمریکاست که از شبکه سی‌دابلیو پخش میشود که توسط گرگ برلانتی، مارک گوگنهایم، اندرو کریزبرگ و فیل کلمر ساخته شده‌است. نام دیگر این سریال دی‌سی: افسانه‌های فردا (به انگلیسی: DC’s Legends of Tomorrow) است که چون متعلق به شرکت دی سی کامیکس است این نام بر روی آن گزاشته شده است.

از شخصیت های اصلی این سریال میتوان به اتم، قناری، گیدیون، فایر استورم و … اشاره کرد. همچنین شخصیت های معروف دی سی کامیکس مثل سریال Arrow و سریال The Flash در چند قسمت از این سریال حضور دارند.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Legends of Tomorrow

سریال جدید افسانه های فردا یا DC’s Legends of Tomorrow سریالی جدید درمورد شخصیت های فانتزی و فرعی دو سریال Arrow و فلش می باشد. این سریال داستان های شخصیت‌های جانبی سریال های ذکر شده را دنبال می کند. داستان سریال افسانه های فردا به این صورت است که ریپ هانتر (آرتور دارویل) با کمک Flash فلش و Arrow کماندار اقدام به تشکیل گروهی از ابر قهرمانان و شروران ازجمله قناری سفید، اتم، کاپیتان کلد، هاوک گیرل، قناری سیاه، فایر استورم، وِیوهیتِر می کند تا با سفر در زمان از رخداد آخر الزمانی جلوگیری کنند و دنیا را نجات دهند. و  در ادامه شخصیت‌های دیگر DC مانند هاک‌گِرل نیز در سریال ظاهر خواهند شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال افسانه های فردا

سریال Legends of Tomorrow برای اولین بار در ۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۶ پخش شد و از سری دی سی کامیکس و سریال‌های دنیای مشترک کماندار به‌شمار می‌رود که مدت زمان پخش این سریال 42 دقیقه میباشد. لازم به ذکر است که این سریال نیز مانند سریال Arrow و سریال The Flash در ژانر های اکشن و ماجرایی و درام است.

ما نیز مثل همیشه زیرنویس فارسی سریال افسانه های فردا را در یک جا جمع کردیم تا از تماشای این سریال با زیرنویس فارسی نهایت لذت را ببرید.

2+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - WEBRip - WEB - Trailer
ترجمه شده توسط : ایران فیلم ، AriaMovie ، 9Movie ، H1tman007 ، DCSeries ، MovieBax ، NightMovie ، LiLMedia ، Cw_Sub ، حسین داونی جونیور ، زیلایی دهدشت ، آرین ، کیـارش و آریـن
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4 | قسمت 1 تا 16

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها