فروش وبسایت زیرنویس فارسی فیلم و سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Life Overtakes Me 2019
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Life Overtakes Me 2019

چهارشنبه 30 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 6.5 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Life Overtakes Me 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم زندگی از من جلو می زند ، این فیلم مستند محصول مشترک کشور های سوئد و آمریکا است که در سال 2019 منتشر شد. از بازیگران خوب این فیلم می توان هنری آسکر (Henry Ascher) و نادیا هاتم (Nadja Hatem) را نام برد که هر یک نقش های خودشان را ایفا کرده اند. این مستند با عناوین دیگری همچون The Apathetic Children نیز شناخته می شود. همچنین نام سوئدی این مستند De apatiska barnen می باشد.

فیلم زندگی از من جلو می زند در ژانر مستند و کوتاه ساخته شده و انتخاب خوبی برای علاقه مندان به این سبک خواهد بود. جان هاپتاس (John Haptas) و کریستین سموئلسون (Kristine Samuelson) کارگردان های این فیلم بوده اند. این کارگردان ها از افراد با سابقه ی کشور خودشان به حساب آمده و اکثر آثار آن ها به شکل مستند بوده است. مستند Life Overtakes Me توانست در مراسم اسکار 2020 نامزد دریافت جایزه ی بهترین مستند کوتاه شود.

داستان مستند Life Overtakes Me (مستند زندگی از من جلو می زند) در مورد وقایع جالبی از صد ها کودک پناهنده در کشور سوئد است که به همراه خانواده خود از بیماری ترسناکی به نام تروما گریخته اند. این پایان ماجرا نیست و آن ها در ادامه باید با بیماری های دیگر نظیر سندروم های متنوع نیز دست و پنجه نرم کنند. اگر از علاقه‌ مندان به آثار مستند باشید، قطعا این فیلم توجه شما را جلب خواهد کرد.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Life Overtakes Me 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Life Overtakes Me (دانلود زیرنویس فیلم زندگی از من جلو می زند) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

هماهنگ با نسخه : - Unknown
ترجمه شده توسط : Silver_dj
دانلود رایگان زیرنویس

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دسته بندی فیلم ها و سریال ها