نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Lonely Enough to Love
1096
8
2

دانلود زیرنویس فارسی سریال Lonely Enough to Love

چهارشنبه, 26 شهریور 1399 امتیاز IMDB : d_addicts

دانلود زیرنویس فارسی سریال Lonely Enough to Love ، دانلود زیرنویس سریال کره ای برای عاشق شدن تنهایی هم کافیه ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه MBC می باشد. همچنین این سریال با عناوین دیگری همچون سریال Love Is Annoying, But I Hate Being Lonely (سریال قرار گذاشتن رو اعصابمه اما من از تنهایی متنفرم) نیز شناخته میشود.

سریال کره ای Lonely Enough to Love سریالی در ژانر درام، جوانان، عاشقانه و کمدی است. جی هیون وو (Ji Hyun Woo) و کیم سو ایون (Kim So Eun) زوج اصلی این سریال را تشکیل می دهند که از کارهای خوب آنها می توان به سریال کره ای Wanted اشاره کرد.

داستان سریال Lonely Enough to Love ماجرای افرادی را روایت میکند که در یک خانه مشترک زندگی میکنند. آنها دلشان میخواهد قرار بگذارند اما آن را جدی نمیگیرند از طرفی ترجیح میدهند آزاد و راحت باشند اما درعین حال از تنهایی هم متنفرند. یکی از افراد آن خانه ، چا کانگ وو (با بازی جی هیون وو) روانپزشک جذابیست که بخاطر اتفاقی در گذشته اش از عاشق شدن دوری میکند اما به ناگاه حضور یک فرد در زندگی اش مسیر خواسته او را تغییر میدهد . از طرفی لی نایون (با بازی کیم سو ایون) که یک زن پرمشغله و عدالت خواه و سخاوتمند است بخاطر وضعیت کاری شلوغش مدت هاست که دور عشق را خط کشیده ، اما اتفاقی او نیز وارد این خانه مشترک میشود و…

هم اکنون زیر نویس سریال Lonely Enough to Love 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Lonely Enough to Love (دانلود زیرنویس سریال کره ای برای عاشق شدن تنهایی هم کافیه) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

8+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : گل آفتابگردان
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6

دیدگاه شما

 1. ... گفت:

  سلام قسمت اولش زیرنویس چسبیدس؟؟

  0
  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز. ما وبسایت دانلود زیرنویس فارسی هستیم و فقط فایل زیرنویس فارسی این سریال رو توی سایت قرار دادیم.

   0

دسته بندی فیلم ها و سریال ها