حمایت از ترجمه سریال ها و لیست سریال های ترجمه شده

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lost Girls and Love Hotels 2020
3
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lost Girls and Love Hotels 2020

شنبه, 5 مهر 1399 امتیاز IMDB : 4.4 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lost Girls and Love Hotels 2020 ، دانلود زیرنویس فیلم دختران گمشده ، این فیلم درام که در سال 2020 در کشور آمریکا تولید شده است به کارگردانی ویلیام اولسن (William Olsson) است و نویسندگی کاترین هانراهان (Catherine Hanrahan) است. این فیلم دلهره آور در اصل برگرفته شده از کتاب کاترین بنام دختران گمشده است که خودش هم فیلمنامه این فیلم را نوشته است.

فیلم Lost Girls and Love Hotels در دو ژانر درام و دلهره آور تولید شده است که از بازیگران آن میتوان به الکساندرا داداریو (Alexandra Daddario) در نقش اصلی مارگارت که در فیلم 2015 San Andreas خوش درخشیده، تاکهیرو هیرا (Takehiro Hira) در نقش کازو، کاریس ون (Carice van Houten) در نقش اینس، اندرو راسنی (Andrew Rothney) در نقش لیام، میزو کانو (Misuzu Kanno) در نقش ناکامورا و یاسوناری تاکشیما (Yasunari Takeshima) در نقش یوزد اشاره کرد.

داستان فیلم Lost Girls and Love Hotels (دختران گمشده) در توکیو اتفاق میافتد جایی که مارگارت در آن به عنوان یک معلم زبان انگلیسی برای خدمه پرواز در طول روز کار میکند. او بیاد یک خدمه سابق به نام اینس شروع به گشتن شبانه در توکیو میکند و درگیر زرق وبرق شبانه شبهای توکیو میشود و در این بین با کنزو آشنا میشود که درگیر یاکوزا است. آنها به هم علاقه مند میشوند و دیوانه وار همدیگر را میخواهند ولی قوانین یاکوزا چنین اجازه ای را به انها نمیدهد که در کنار هم باشند اما اسرار آنها برای …

اکنون شما میتوانید در پایین صفحه لینک های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Lost Girls and Love Hotels 2020 را مشاهده کنید، همچنین میتوانید برای دانلود زیرنویس فیلم Lost Girls and Love Hotels (دانلود زیرنویس فیلم دختران گمشده) و سایر زیرنویس های جدید فیلم های سینمایی روز دنیا از سایر بخش های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV - DVDRip - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : DC شیــــریـن ، تورج پاکاری
دانلود رایگان زیرنویس

بدرخواست شما عزیزان تمامی لینک ها مستقیم شد اما برای ادامه ترجمه زیرنویس ها و منتشر کردن زیرنویس های جدید به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت از ما این کار را انجام دهید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Run 2020

Run

2020 IMDB : 6.7

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها