نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Misbehaviour 2020
610
3
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Misbehaviour 2020

جمعه, 28 شهریور 1399 امتیاز IMDB : 6.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Misbehaviour 2020 ، دانلود زیرنویس فیلم بد رفتاری ، مراحل توسعه ی این فیلم در سال 2020 و در کشور های انگلستان و فرانسه صورت گرفت. در لیست بازیگران این فیلم نام افرادی مانند کیرا نایتلی (Keira Knightley)، جسی باکلی (Jessie Buckley) و گوگو امباتا راو (Gugu Mbatha Raw) به ترتیب در نقش های سالی، جو و جنیفر به چشم می خورد. این افراد در آثار دیگری مانند فیلم 2003 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl نیز حضور داشته اند.

فیلم بد رفتاری ژانرهای درام و تاریخی را در خود دارد و بی شک دوست داران این سبک ها را به وجد خواهد آورد. فیلیپا لوثروپ (Philippa Lowthrope) کارگردان این فیلم بوده و ربکا فراین (Rebecca Frayn) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. این کارگردان پر افتخار تا به حال آثار بی نظیری را ساخته است. ضمنا وی در مراسم های متنوعی در حوزه ی سینما نیز حضور داشته و برنده و نامزد نزدیک به چهل جایزه ی گوناگون شده است.

داستان فیلم Misbehaviour (فیلم بد رفتاری) در مورد رقابت هایی هیجان انگیز به نام مسابقات زیبایی است که هر ساله در شهر لندن برگزار می شود. وقتی نوبت به سال 1970 می رسد، بسیاری از مسئولین در نظر دارند تا این مراسم را به بهترین شکل ممکن بررگزار کنند؛ غافل از این که گروهی از زنان، یک تیم را تشکیل داده و به اختلال در مسابقات می پردازند. این اختلالات به حدی زیادی می شوند که موجب آزار شرکت کنندگان شده و در ادامه…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Misbehaviour 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Misbehaviour (دانلود زیرنویس فیلم بد رفتاری) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : نــســتــــرن ، Mohsen313
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها