نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Moonlit Winter 2019
118
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Moonlit Winter 2019

دوشنبه, 20 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 7.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Moonlit Winter 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم کره ای زمستان مهتابی ، توسعه ی این فیلم به سال 2019 مربوط می شود و از بازیگران خوب آن باید به کیم هی ائه (Hae Ae Kim) و یوکو ناکامورا (Yuko Nakamura) به ترتیب در نقش های یون هی و جون اشاره نمود. سریال کره ای The World of the Married یکی دیگر از شاهکارهای بازیگر نقش اول این فیلم است. همچنین این فیلم با نام دیگر Yunhui-ege نیز شناخته میشود.

فیلم Moonlit Winter فیلمی با ژانرهای درام و عاشقانه است که منتقدان نمرات خوبی را هم به آن اختصاص داده اند. دی هیونگ لیم (Dae Hyung Lim) کارگردانی این فیلم را به عهده داشته است؛ شخصی که به جز دو فیلم، تا به حال دست به ساخت آثار دیگری نزده است و نخستین گام هایش را در این مسیر بر می دارد. در صورت رضایت از این عنوان ، فیلم Classic Again 2020 را هم تماشا کنید.

داستان فیلم کره ای Moonlit Winter (فیلم زمستان مهتابی) در مورد زنی به نام یون هی است که با دختر نوجوان خود یعنی سی بوم زندگی می کند. در یکی از روزها، نامه ای از کشور ژاپن برای یون هی می آید؛ غافل از این که دخترش به اشتباه این نامه را می خواند و به حقایق عجیبی از گذشته ی مادر خود پی می برد. در ادامه سی بوم سعی دارد که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Moonlit Winter 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم کره ای Moonlit Winter (دانلود زیرنویس فیلم کره ای زمستان مهتابی) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - Unknown
ترجمه شده توسط : کی تی تیم
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها