کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم My Name is Sara 2019
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم My Name is Sara 2019

شنبه, 10 خرداد 1399 امتیاز IMDB : 5.5 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم My Name is Sara 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم اسم من سارا است ، این فیلم آمریکایی جالب در سال 2019 عرضه شد که استیون اریت (Steven Oritt) کارگردانی آن را به عهده داشته است. وی تا به حال آثار زیادی را نساخته است، اما حاصل زحماتش را در دریافت نزدیک به ده جایزه ی معتبر می بیند. اگر این اثر را دوست داشتید، فیلم Public Enemies 2009 را از دست ندهید.

ژانر های فیلم My Name is Sara زندگی نامه، درام، تاریخی و جنگی می باشد و نمرات قابل قبولی را از سوی منتقدان کسب کرده است. از بایگران مطرح این فیلم می توان به زوزانا سارووی (Zuzanna Surowy) و پاول کرولیکوفسکی (Pawel Krolikowski) به ترتیب در نقش های سارا و ایوان اشاره نمود. این افراد سابقه ی زیادی در آثار مختلف ندارند، اما عملکرد درخشانی در این فیلم به نمایش گذاشته اند.

داستان فیلم My Name is Sara (فیلم اسم من سارا است) در مورد دختری سیزده ساله و یهودی به نام سارا است که اهل کشور لهستان می باشد. به دلیل وقوع جنگ، سارا پناهنده شده و به دام یک کشاورز و همسرش می افتد. پس از بررسی های فراوان، وی به راز های تاریک ازدواج این زوج آگاه می شود؛ اطلاعاتی که هویتش را تشکیل داده و…

برای دانلود زیر نویس فارسی فیلم My Name is Sara 2019 (دانلود زیرنویس فیلم اسم من سارا است) به پایین صفحه مراجعه کنید و همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل (eSubtitle) دیدن فرمایید.

+1
هماهنگ با نسخه : WEB-DL
ترجمه شده توسط : امین غفاری
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها