نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ne Zha 2019
1793
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ne Zha 2019

پنجشنبه, 24 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 7.5 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ne Zha 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم نژا ، این فیلم محصول سال 2019 کشور چین است که رضایت دوست داران انیمیشن را جلب کرد. یو یانگ (Yu Yang) کارگردان این فیلم بوده و یونیون وی (Yunyun Wei) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. این کارگردان تا به حال در تولید انیمیشن های چینی سهیم بوده، اما تعداد آن ها انگشت شمار است. با این حال اثر جدید وی برنده ی بیش از 10 جایزه ی معتبر شده است.

فیلم نژا در ژانر‌های اکشن، ماجراجویی، خانوادگی، فانتزی و هیجان‌‍انگیز ساخته شده و نمرات بسیار بالایی را هم از سایت های مختلف دریافت کرده است. در این اثر از صداگذاران مطرحی استفاده شده است که از آن ها می‌توان یانتینگ لو (Yanting Lu)، جوزف (Joseph) و مو هان (Mo Han) را نام برد که هر یک به ترتیب صداگذاری نقش های ارتان نژا، شانیان نژا و آبینگ را به عهده داشته اند. همچنین این افراد در این وظیفه را در سایر انیمیشن های مهم نیز انجام داده اند.

داستان فیلم Ne Zha (فیلم نژا) در مورد پسری است که از بدو تولد از قدرت های منحصر به فردی برخوردار بوده است. سایر مردم منطقه وقتی به قدرت این پسر پی می‌برند، از وی می خواهند تا با شیاطین مبارزه کرده و به نجات جامعه بپردازد. ظاهرا همزمان با تولد این پسر بچه، موجودی شیطان صفت به نام نژا نیز به دنیا آمده و مردم از او به نیکی یاد می‌کنند، اما با گذر زمان متوجه اهداف شوم او می‌شوند.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Ne Zha 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Ne Zha (دانلود زیرنویس فیلم نژا) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : معین
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها