نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Mercy 2019
261
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Mercy 2019

دوشنبه, 20 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 5.4 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Mercy 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم کره ای بی رحم ، ساخت این فیلم در سال 2019 صورت گرفت و در همان سال به دست مردم رسید. کارگردانی این فیلم را فردی به نام ایم کیونگ تک (Kyeong Taek Lim) به عهده داشته است. گفتنی است که وی سابقه ی چندانی در این زمینه ندارد. در صورت رضایت از این اثر، سریال Fatal Promise را هم تماشا کنید.

فیلم No Mercy فیلمی اکشن است که با توجه به کسب نمرات قابل قبول، می تواند انتخاب نسبتا خوبی برای شما عزیزان باشد. در لیست بازیگران این فیلم نام افرادی نظیر لی شی یونگ (Si Young Lee) و پارک سه وان (Se Wan Park) به ترتیب در نقش های این ای و پارک ایون هیه به چشم می خورد. گفتنی است که نام این افراد را می توانید در دیگر آثار مهم کشورشان نیز مشاهده کنید.

داستان فیلم کره ای No Mercy (فیلم کره ای بی رحم) در مورد دو خواهر است که روابط بسیار خوب و صمیمانه ای را با هم دارند. یکی از این خواهران که از دیگری بزرگ تر است، همیشه سعی دارد تا از خواهر کوچک تر خود به خوبی مراقبت کند تا وی از گزند آسیب ها در امان باشد. تا این که در یکی از روز ها، خواهر کوچک تر به طرز مرموزی گم می شود و در ادامه…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم No Mercy 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم کره ای No Mercy (دانلود زیرنویس فیلم کره ای بی رحم) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - HDRip
ترجمه شده توسط : laylover
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها