دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Surrender 2018
383
3+
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Surrender 2018

دوشنبه, 12 آگوست 2019 امتیاز IMDB : 6.3 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Surrender 2018 ، فیلم بدون تسلیم – تسلیم نشده No Surrender فیلمی اکشن، جنگی و جنایی به کارگردانی پیتر میمی Peter Mimi و محصول سال 2018 کشور مصر می باشد. بازیگرانی همچون اسکات ادکینز Scott Adkins ، مایر کارارا Amir Karara و قاده عبدالرازق Ghadah Abdulrazeq در این فیلم حضور دارند. نام اصلی این فیلم حرب کرموز یا جنگ کرموز Karmouz War می باشد.

در خلاصه داستان فیلم No Surrender آمده است ، در طول دهه 1940 میلادی، گروهی از سربازان انگلیسی به دلیل دست درازی به یک دختر دستگیر می شوند و از آنها در ایستگاه پلیس کرموز که در شهر اسکندریه مراقبت می شود، جایی که رهبری آن بدست ژنرال یوسف المصری می باشد. رهبر نیروهای انگلیسی یعنی ژنرال فرانک آدامز از یوسف درخواست آزادی نیروهای انگلیسی را می کند اما یوسف از این کار امتناع می کند. به همین خاطر ارتش بریتانیا ایستگاه پلیس را محاصره می کند و درگیری شدیدی بین دو ارتش مصر و بریتانیا شکا می گیرد…

لینک دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Surrender 2018 هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و جنایی لذت ببرید.

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : کینگ مووی ، هادی علیزاده و مهدی علیزاده
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Mom

Mom

2013 IMDB : 7.2

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها