کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Norm of the North: King Sized Adventure 2019
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Norm of the North: King Sized Adventure 2019

پنجشنبه, 1 خرداد 1399 امتیاز IMDB : 3.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Norm of the North: King Sized Adventure 2019 ، دانلود زیرنویس انیمیشن نورم از قطب شمال: ماجراجویی پادشاه ، این فیلم محصول کشور های آمریکا، هند، کره و چین در سال 2019 به کارگردانی ریچارد فین (Richard Finn) می باشد. اگر از دوست داران این اثر هستید، پیشنهاد می کنیم فیلم The Willoughbys 2020 را به هیچ وجه از دست ندهید.

ژانر های فیلم Norm of the North: King Sized Adventure انیمیشن، ماجراجویی، کمدی و خانوادگی است و می تواند انتخاب نسبتا خوبی برای علاقه مندان به این سبک ها باشد. از صداگذاران خوب این فیلم نیز می توان آلان ماریوت (Alan Marriot) و اندرو توث (Andrew Toth) را نام برد که هر یک به ترتیب صداگذاری شخصیت های استن و نورم را به عهده داشته اند.

داستان انیمشن Norm of the North King Sized Adventure (انیمیشن نورم از قطب شمال: ماجراجویی پادشاه) در مورد یک اثر باستانی مهم چینی است که توسط باستان شناسی شرور به سرقت می رود. نورم این بار وظیفه دارد تا به همراه دوستان خود یک ماجراجویی بزرگ را آغاز کرده و به منظور خوشحالی مردم شهر، اثر باستانی را بیابد که در ادامه…

برای دانلود زیر نویس فارسی فیلم Norm of the North: King Sized Adventure 2019 (دانلود زیرنویس فیلم نورم از قطب شمال: ماجراجویی پادشاه) به پایین صفحه مراجعه کنید و همچنین می ‌توانید برای دانلود زیرنویس ‌های جدید فیلم‌ های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌ های سایت ای سابتایتل (eSubtitle) دیدن فرمایید.

+1
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : کینگ مووی
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها