نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال Perry Mason
420
19
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Perry Mason

سه شنبه, 17 تیر 1399 امتیاز IMDB : 7.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Perry Mason ، دانلود زیرنویس سریال پری میسون ، این مینی سریال محصول سال 2020 آمریکا و شبکه معروف HBO می باشد که در قالب 8 اپیزود و از تاریخ 21 ژوئن به روی آنتن رفت. ران فیتزجرالد (Ron Fitzgerald – نامزد 2 جایزه امی) و رالین جونز (Rolin Jones – نامزد 3 جایزه امی) سازندگان مشهور این مینی سریال هستند در حالیکه پیش از این در تولید سریال Westworld نیز نقش داشته اند.

مینی سریال Perry Mason در ژانرهای جنایی و درام است که بر اساس شخصیت پری میسون در سریالی به همین نام محصول سال 1957 ساخته شده است. اما بازیگر نقش پری میسون در این سریال را متیو ریس (Matthew Rhys) به زیبایی ایفا میکند. وی را به خاطر بازی زیبایش در سریال The Americans به خاطر دارید که برای بازی در این سریال ، برنده 1 جایزه امی و نامزد 2 جایزه گلدن گلوب شد.

داستان سریال Perry Mason (سریال پری میسون) درباره ی اتفاقات در لس آنجلس در سال 1932 است. درحالی که تمام کشور با یک رکود بزرگ مواجه شده، اما این شهر در حال رونق و پیشرفت است. تجارت روغن، صحبت کردن در مورد فیلم ‌ها و بازی‌ های المپیک تا ربوده شدن یک کودک که بسیار اشتباه انجام شده که زمینه‌ ساز اتفاقات سریال است.

هم اکنون زیر نویس سریال Perry Mason 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس مینی سریال Perry Mason (دانلود زیرنویس مینی سریال پری میسون) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

19+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : یه آدم & thegreatssh ، علی اکبر دوست دار و سینا صداقت ، Amirr3z4
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها