دانلود زیرنویس فارسی سریال Power
12534
17
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Power

دوشنبه, 21 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 8.2 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Power ، دانلود زیرنویس سریال قدرت ، Power سریالی در ژانر جنایی و درام به کارگردانی کورتنی کمپ آگبوه Courtney A. Kemp می باشد. بازیگر نقش اول این سریال عمری هاردویک Omari Hardwick می باشد که فیلم The A-Team 2010 و همچنین فیلم Kick-Ass 2010 را در کارنامه بازیگری خود دارد. از دیگر بازیگران سریال قدرت می توان به جوزف سیکورا Joseph Sikora و خواننده مشهور فیفتی سنت 50Cent اشاره کرد. فصل اول سریال Power در تاریخ 7 ژوئن 2014 از شبکه StarZ پخش شد.

داستان سریال Power درباره تاجر ماجراجویی به نام جیمز گوست پاتریک است که با عنوان “Ghost” معروف است. جیمز زندگی دوگانه ای دارد. او تاجر موفق و جاه طلبی است که صاحب یک کلوب لوکس شبانه به نام TRUTH در نیویورک سیتی است و همسری زیبا و خانه ای مجلل دارد. اما در پشت این چهره موفق ، یک حقیقت زشت نهفته است و آن این است که او یکی از مهمترین مهره های شبکه مواد مخدر در نیویورک به شمار می رود و از پوشش این تجارت قانونی برای توزیع مواد مخدر استفاده می کند. اما چالش های زندگی جیمز از زمانی شروع می شود که او تصمیم می گیرد کارهای خلاف را کنار بگذارد اما خروج از تجارت مواد مخدر کار آسانی نیست. طولی نمی کشد که خانواده و کلوپ شبانه اش از طرف منبعی ناشناخته در معرض تهدیدهای جدی قرار می گیرند…

هم اکنون زیر نویس سریال Power 2014 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل ششم سریال Power (دانلود زیرنویس فصل ششم سریال قدرت) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

17+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : مصطفــی ، 30nama
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4 دانلود فصل 5 دانلود فصل 6

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها