کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Race to Freedom: Um Bok Dong 2019
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Race to Freedom: Um Bok Dong 2019

جمعه, 24 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 5.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Race to Freedom: Um Bok Dong 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم کره ای مسابقه ای برای آزادی: اوم بوک دونگ ، این فیلم جالب در سال 2019 در اختیار مردم قرار گرفت و کارگردانی آن را فردی به نام کیم یو سونگ (Kim Yu Sung) به عهده داشته است. وی تا به حال آثار دیگری را از خود به جای نگذاشته است. در صورت رضایت از این اثر، فیلم Classic Again 2020 را هم تماشا کنید.

فیلم Bicycle King Uhm Bok-Dong فیلمی با ژانر درام است که می تواند علاقه مندان به این سبک را تا حد زیادی راضی کند. از بازیگران معروف حاظر در این فیلم می توان به رین (Rain) و کانگ سو را (So Ra Kang) اشاره کرد که هر کدام به ترتیب نقش های اوم بوک دونگ و کیم هیونگ شیک را بازی کرده اند. گفتنی است که نام این افراد را می توانید در آثار درخشان دیگر کره ای نیز مشاهده کنید.

داستان فیلم کره ای Race to Freedom Um Bok Dong (فیلم کره ای مسابقه ای برای آزادی اوم بوک دونگ) بر اساس داستان واقعی دوچرخه سوار مشهور بوک دونگ ساخته شده است، کسی که در مسابقات دوچرخه سواری و در دوران حکومت استعمار ژاپن بر کره توانست دوچرخه سوار ژاپنی را شکست دهد و به عنوان نماد و افتخار کره تبدیل شود…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Race to Freedom: Um Bok Dong 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم کره ای Race to Freedom: Um Bok Dong (دانلود زیرنویس فیلم کره ای مسابقه ای برای آزادی: اوم بوک دونگ) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+1
هماهنگ با نسخه : - HDRip
ترجمه شده توسط : پروموویز
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها