کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Saving Leningrad 2020
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Saving Leningrad 2019

پنجشنبه, 1 خرداد 1399 امتیاز IMDB : 5.9 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Saving Leningrad 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم نجات لنینگراد ، این فیلم در سال 2019 و در روسیه تولید شد که وظیفه ی کارگردانی آن به عهده ی الکسی کازلوف (Aleksey Kozliv) بوده است. این فرد تا به حال به ساخت آثار خوبی از کشورش پرداخته است که نباید آن ها را از دست داد. اگر این اثر را دوست داشتید، توصیه می کنیم فیلم Snowpiercer 2013 را از دست ندهید.

فیلم Saving Leningrad یا به روسی Spasti Leningrad فیلمی با ژانر های اکشن، درام و جنگی می باشد که نمرات خوبی را هم از سوی منتقدان دریافت کرده است. از بازیگران سرشناس این فیلم می توان به ماریا ملنیکووا (Maria Melnikova) و اندری میرونوف اودالوف (Andrey Mironov Udalov) به ترتیب در نقش های نستیا و کستیا اشاره نمود. نام این بازیگران را می توانید در سایر آثار مطرح کشور روسیه نیز ببینید.

داستان فیلم Saving Leningrad (فیلم نجات لنینگراد) به سال 1941 مربوط می شود؛ جایی که دو دوست به نام های نستیا و کستیا ماموریت دارند تا هدایت یک کشتی را به عهده گرفته و مردم را از جایی به جای دیگر منتقل کنند. این پایان ماجرا نبوده و کشتی آن ها در میانه ی راه مورد حمله ی هواپیماها قرار می گیرد و عده ی زیادی از مسافران در حال غرق شدن هستند که…

برای دانلود زیر نویس فارسی فیلم Saving Leningrad 2019 (دانلود زیرنویس فیلم نجات لنینگراد) به پایین صفحه مراجعه کنید و همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل (eSubtitle) دیدن فرمایید.

+1
هماهنگ با نسخه : WEB-DL
ترجمه شده توسط : یــونــس ، ساب رزا و امیررضا
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها