کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Scoob 2020
4
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Scoob! 2020

یکشنبه, 28 اردیبهشت 1399 امتیاز IMDB : 6.4 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Scoob 2020 ، دانلود زیرنویس انیمیشن اسکوب ، این انیمیشن در سال 2020 و در کشور آمریکا ساخته شد و عده ی زیادی هم از آن استقبال کردند. در این انیمیشن از صداگذاران خوبی مانند زک افران (Zac Rfron) و آماندا سایفرد (Amanda Seyfried) استفاده شده است که هر یک به ترتیب صدا گذاری شخصیت های فرد جونز و دافنه بلیک را عهده دار بوده اند. گفتنی است که افراد ذکر شده سابقه ی حضور در آثار خوبی مانند فیلم The Greatest Showman 2017 را هم دارند.

فیلم Scoob ژانر های انیمیشن و ماجراجویی را در خود دارد و بدون شک دوست داران این سبک ها را به وجد خواهد آورد. تونی سرون (Tony Cervone) کارگردان این فیلم بوده و آدام شایکیل (Adam Sztykiel) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. این کارگردان از افراد شناخته شده ی کشور آمریکا به حساب می آید؛ چرا که تا به حال انیمیشن های بی نظیری را تولید کرده است. بد نیست بدانید که کلی فرمن (Kelly Fremon) نویسندگی بخش هایی از فیلم را عهده دار بوده است.

داستان انیمیشن Scoob (انیمیشن اسکوب) ادامه ی اتفاقات نسخه های قبل را روایت می کند. سگ دوست داشتنی یعنی اسکوبی این بار با دوستان همیشگی با چالش برانگیز ترین لحظات زندگی خودشان مواجه می شوند. آن ها آگاه می شوند که جهان از سگ آزاری پر شده است و سگ های بسیاری از این موضوع گله دارند. اسکوبی و همراهانش سعی دارند تا به رفع مشکل پرداخته و این مسئله را برای همیشه ریشه کن کنند.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Scoob 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Scoob! (دانلود زیرنویس فیلم اسکوب) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+4
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip - WEB - Trailer
ترجمه شده توسط : iredprincess, Amirr3z4 ، عرفان صدیقی و داک ، MohammadAlpha & truealpha ، آرمان، علی اکبر، سینا و آرین
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها