حمایت از ترجمه سریال ها و لیست سریال های ترجمه شده

دانلود زیرنویس فارسی فیلم She Never Died 2019
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم She Never Died 2019

پنجشنبه, 10 مهر 1399 امتیاز IMDB : 4.9 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم She Never Died 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم او هرگز نمی میرد ، این فیلم در سال 2019 و در کشور کانادا ساخته و در مراسم های مختلف برنده و نامزد دریافت هفت جایزه ی متنوع شد. آدری کانینگز (Audrey Cummings) کارگردان این فیلم بوده و جیسون کراوچیک (Jason Krawczyk) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. قابل ذکر است که این کارگردان تاکنون دست به تولید عناوین جذابی مانند فیلم 2015 Berkshire County زده است.

فیلم او هرگز نمی میرد ژانر های اکشن، کمدی، درام، فانتزی و هیجان انگیز را در خود دارد. در لیست بازیگران این فیلم نام افراد مشهوری مانند الونیکا آدلی (Plunika Adeliyi)، پیتر مک‌نیل (Peter MacNeill) و کیانا مادیرا (Kiana Madeira) به چشم می خورد که هر یک به ترتیب نقش های لیسی، گادفری و سوزی را ایفا کرده اند. این افراد سابقه ی بازی در آثاری مانند سریال The Flash را هم دارند.

داستان فیلم She Never Died (فیلم او هرگز نمی میرد) در مورد زندگی دختری است که در ابتدا آرام و بدون حاشیه پیش می رود. با گم شدن او به طرز عجیب و مرموز، تلاش ها برای یافتن او توسط پلیس و برخی از نزدیکانش آغاز می شود. با این حال، سعی آن ها بی فایده بوده و در وهله ی اول اتفاق خاصی رخ نمی دهد. در این میان زنی که خود را مسئول می داند، صدای اعتراض خود را به پلیس ها رسانده و  از آن ها تلاش بیشتر را طلب دارد که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم She Never Died 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم She Never Died (دانلود زیرنویس فیلم او هرگز نمی میرد) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : تورج پاکاری
دانلود رایگان زیرنویس

بدرخواست شما عزیزان تمامی لینک ها مستقیم شد اما برای ادامه ترجمه زیرنویس ها و منتشر کردن زیرنویس های جدید به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت از ما این کار را انجام دهید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Run 2020

Run

2020 IMDB : 6.7

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها