نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Shironeko Project: Zero Chronicle
770
3
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Shironeko Project: Zero Chronicle

سه شنبه, 3 تیر 1399 امتیاز IMDB : 6.9 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Shironeko Project: Zero Chronicle ، دانلود زیرنویس انیمه پروژه گربه سفید: زیرو کرونیکل ، این انیمه سریالی محصول سال 2020 کشور ژاپن و به زبان ژاپنی می باشد که از شبکه Kadokawa Shoten پخش شد. این انیمه در قالب 8 اپیزود و از تاریخ 1 آوریل 2020 به روی آنتن رفت. همچنین نام دیگر این انیمه White Cat Project می باشد. سریال Shironeko Project Zero Chronicle در ژانر انیمیشن است. در این انیمه از صداگذاران مشهوری همچون یوئی هوریئه (Yui Horie) و یوکی کاجی (Yûki Kaji) استفاده شده که به ترتیب صداگذاری نقش هیکاری و یامی را به عهده داشته اند.

داستان انیمه Shironeko Project: Zero Chronicle از این قرار است که در جهانی که از جزایر مختلفی تشکیل شده، آستورا جوانی است که با ماجراجویی به نام کایل ماقات می کند و او را در ماجراجویی اش در جزیره همراهی می کند. آنها با دختر اسرار آمیزی با نام آیریس و گربه ی سخن گوی سفید رنگی ملاقات می کنند و همراه آنها، به سفر خود به خرابه های روی جزیره ادامه می دهند و آنجا جزیره ای پرنده پیدا می کنند. در آنجا، کایل طعمه ی تاریکی می شود و گروه تصمیم می گیرد که به حرفهای کایل قبل از ناپدید شدن عمل کند و به دنبال آن جزیره به پایان دنیا سفر کنند تا هفت «خط رونی اعظم» را پیدا کنند…

هم اکنون زیر نویس سریال Shironeko Project: Zero Chronicle 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس انیمه Shironeko Project: Zero Chronicle (دانلود زیرنویس انیمه پروژه گربه سفید: زیرو کرونیکل) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

3+
هماهنگ با نسخه : - Unknown
ترجمه شده توسط : دنیای انیمه (Escanor Sama) ، انیمه لیست
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها