دانلود زیرنویس فارسی فیلم Survive the Night 2020
174
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Survive the Night 2020

دوشنبه, 5 خرداد 1399 امتیاز IMDB : 6.0 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Survive the Night 2020 ، دانلود زیرنویس فیلم زنده ماندن در شب ، این فیلم در سال 2020 و در کشور آمریکا ساخته شد و مورد استقبال عده ی زیادی هم قرار گرفت. مت اسکندری (Matt Eskandari) کارگردان این فیلم بوده و داگ ولف (Doug Wolfe) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. این کارگردان تا به حال دست به تولید آثار محبوبی مانند فیلم 2016 12 Feet Deep زده است و فرد مشهوری از این حیث به حساب می‌آید.

فیلم زنده ماندن در شب ژانر های اکشن و هیجان انگیز را در خود دارد و نمرات نسبتا خوبی را هم از سایت های مختلف دریافت کرده است. از بازیگران مطرح این فیلم می توان به بروس ویلز (Bruce Wills) و چاد مایکل مورای (Chad Michael Murray) اشاره کرد که هر یک به ترتیب نقش های فرانک و ریچ را به عهده داشته اند. جالب است بدانید که این افراد در آثار پر طرفدار دیگری نظیر فیلم Die Hard 1988 نیز حضور داشته‌اند.

داستان فیلم Survive the Night (فیلم زنده ماندن در شب) در مورد یک پزشک محبوب و خانواده‌اش است که در ابتدا زندگی آرامی را پشت سر می‌گذراند. با وقوع مشکلات مختلف در سطح شهر، زندگی این پزشک نیز درگیر شده و آسیب فراوانی به خانواده‌اش وارد می شود. ماجرا به این جا ختم نشده و در یکی از شب ها، آن‌‌ها توسط مجرمین بی رحم گروگان گرفته می شوند. آن ها به هر طریقی قصد آزادی دارند، غافل از این که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Survive the Night 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Survive the Night (دانلود زیرنویس فیلم زنده ماندن در شب) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip - WEB - Trailer
ترجمه شده توسط : کیو ان ، سینا صداقت و آرین
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها