دانلود زیرنویس فارسی فیلم Terminator: Dark Fate 2019
778
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Terminator: Dark Fate 2019

دوشنبه, 20 ژانویه 2020 امتیاز IMDB : 6.4 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Terminator: Dark Fate 2019 ، فیلم نابودگر سرنوشت تاریکی محصول سال 2019 آمریکاست که فیلمی اکشن، علمی تخیلی و ماجراجویی است و تیم میلر آن را کارگردانی کرده است و جیمز کامرون روی آن نظارت داشته است. فیلم نابودگر:سرنوشت تاریکی در حقیقت ادامه سری فیلم های نابودگر 1 و نابودگر 2 است که ادامه اتفاقات این فیلم ها را به تصویر میکشد و طبق گفته کارگردان این فیلم تیم میلر سری فیلم های دیگر نابودگر در خط زمانی دیگری اتفاق می افتند و رابطه ای با این سری ندارند.

از بازیگران این فیلم میتوان به آرنولد شوارتزنگر Arnold Schwarzenegger، لیندا همیلتون Linda Hamilton، ناتالیا ریس Natalia Reyes، گابریل لونا Gabriel Luna، مک کنزی دیویس Mackenzie Davis، ادوارد فرلانگ Edward Furlong و جود کالی که بصورت دیجیتالی در نقش جان کانر ایفای نقش میکند اشاره کرد. از دیگر فیلم هایی که تیم میلر کارگردانی کرده است میتوان به deadpool 2016 اشاره کرد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Terminator: Dark Fate 2019 با لینک مستقیم

داستان فیلم نابودگر سرنوشت تاریکی به 27 سال بعد از وقایع سری 2 نابودگر یعنی Terminator 2: Judgment Day 1991 باز میگردد. در این زمان اسکاینت یک ربات جدید از سری نابودگر ها ساخته است که فلز مایع است و آن را برای کشتن دنی راموس (که یک انسان سایبوگ “ماشینی” است) و دوستانش میفرستد. در این هنگام است که سارا کانر به همراه نسخه اصلی نابودگر (آرنولد شوارتزنگر) برای نجات آنها وارد عمل میشوند و …

زیرنویس فارسی فیلم Terminator: Dark Fate هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و ماجراجویی لذت ببرید و برای دانلود زیرنویس فارسی کالکشن فیلم نابودگر میتوانید به این صفحه مراجعه کنید. همچنین برای دانلود زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال های برتر سینمای هالیوود به آرشیو مربوطه مراجعه نمایید.

1+
1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - WEBRip - WEB - HDCAM - HDTS - Trailer
ترجمه شده توسط : فواره، لمیر، علی، MRBEARZZ، امیرحسین لطفی ، تورج ، ناصر اسماعیلی ، نیما ، میلاد بابانژاد، میلاد طاهرخانی ، میثم ططری ، حسین غریبی ، سونیا بارکزهی
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها