نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Bookshop 2017
253
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Bookshop 2017

دوشنبه, 7 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 6.5 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Bookshop 2017 ، دانلود زیرنویس فیلم کتابفروشی ، این فیلم در سال 2017 و در کشور آمریکا تولید شد. ایزابل کویکست (Isabel Coixet) کارگردانی و نویسندگی این فیلم را به عهده داشته است. وی تا به حال در تولید آثار زیادی سهیم بوده است که از آن ها می توان به فیلم My Life Without Me 2003 اشاره کرد. جالب است بدانید که این فرد در مراسم های مختلف شرکت کرده و حدود 52 جایزه را هم از آن خود کرده است. ضمنا پنلوپه فیتزجرالد (Penelope Fitzgerald) نویسندگی بخش هایی از فیلم را عهده دار بوده است.

فیلم کتابفروشی ژانر درام را در خود دارد و نمرات نسبتا خوبی را هم از سایت های مختلف دریافت کرده است. بازیگران مشهوری هم در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که از آن ها می توان امیلی مرتیمر (Emily Mortimer)، بیل نای (Bill Nighy) و هانتر ترمین (Hunter Tremayne) را نام برد که هر یک نقش های فلورنس گرین، ادموند براندیش و کبل را بازی کرده اند. این افراد تا کنون در آثار دیگری همچون فیلم Mary Poppins Returns 2018 و  فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest 2006 نیز حضور داشته‌اند.

داستان فیلم The Bookshop (فیلم کتابفروشی) در مورد وقایعی از سال 1959 در کشور انگلستان است. در شهری که مردم مختلف خواندن کتاب و ترویج آن بودند، فلورنس گرین تصمیم می گیرد تا یک کتابفروشی خوب را ایجاد کند. اتفاقات جالبی در جریان داستان این فیلم رخ می دهد که ذهن مخاطبان را به چالش خواهد کشید.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Bookshop 2017 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Bookshop (دانلود زیرنویس فیلم کتابفروشی) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - BluRay
ترجمه شده توسط : مینوت
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها