نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Cursed
2335
6
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Cursed

چهارشنبه, 28 اسفند 1398 امتیاز IMDB : 7.8 IMDB d_addicts

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Cursed ، دانلود زیرنویس سریال کره ای نفرین شده ، این سریال که محصول سال 2020 کشور کره جنوبی می باشد از شبکه کابلی tvN و در تاریخ 10 فوریه 2020 پخش شد. کیم یونگ وان (Kim Yong Wan) کارگردانی این سریال را بر عهده دارد. اما نویسنده ی این سریال یون سانگ هو (Yeon Sang Ho) معروف است که فیلم نامه ی فیلم کره ای Train to Busan 2016 (فیلم قطار بوسان) را نوشته است و بخاطرش جوایز زیادی را دریافت کرد. سریال کره ای The Cursed سریالی در سبک فانتزی، معمایی و هیجان انگیز است که با عنوان “سریال The Method” نیز شناخته می شود.

این سریال که در 12 قسمت 60 دقیقه ای پخش می شود از بازیگرانی همچون اوم جی ون (Uhm Ji Won) ، سونگ دونگ ایل (Sung Dong Il) ، جونگ جی سو (Jung Ji So) و جو مین سو (Jo Min Soo) بهره می برد که از کارهای دیگر این بازیگران می توان به سریال Legend of the Blue Sea (سریال افسانه دریای آبی) اشاره کرد.

داستان سریال The Cursed (سریال نفرین شده) درباره ی گزارشگر زنی به نام ایم جین هی (با بازی اوم جی ون) است که در مورد یک کیس خشونت تحقیق می کند. اما در حین تحقیقات خود متوجه می شود که پای بزرگترین شرکت آی تی کره به نام “فارست” نیز به این ماجرا کشیده شده است و این در حالیست که مدیر اصلی این شرکت توسط یک روح خبیث تسخیر شده است و …

هم اکنون زیر نویس سریال The Cursed 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای The Cursed (دانلود زیرنویس سریال کره ای نفرین شده) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

6+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : ایان تیم ، Korean Drama
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها