کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Debt 2010
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Debt 2010

یکشنبه, 16 تیر 1398 امتیاز IMDB : 6.8 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Debt 2010 ، فیلم سینمایی بدهی The Debt محصول سال 2010، فیلمی در ژانر درام هیجان انگیز به کارگردانی جان مدن John Madden است. هلن میرن Helen Mirren ، سم ورثینگتون Sam Worthington و جسیکا چستین Jessica Chastain از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش می کنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Debt 2010

داستان فیلم بدهی درباره یک تیم ۳ نفره متشکل از ماموران سازمان اطلاعات در سال ۱۹۶۵ است که موفق می شوند تا یک جنایتکار نازی به نام دیتر ووگل که مرتکب جنایات فراوانی شده را سرنگون کنند. این موفقیت باعث شهرت این تیم عملیاتی می شود و به نظر می رسد همه چیز به خوبی و خوشی به پایان رسیده باشد اما …

زیرنویس فارسی فیلم The Debt هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم درام و هیجان انگیز لذت ببرید.

+2
هماهنگ با نسخه : - BluRay - DVDRip
ترجمه شده توسط : عـــــــمـاد ، Black Death و EC190035
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها