دانلود زیرنویس فارسی سریال The Flash
6144
12+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Flash

شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 7.9 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Flash ، دانلود سریال فلش The Flash، محصول سال 2014 میباشد که هماکنون نیز در حال پخش میباشد و طرفداران خاص خود را دارد. بازیگر نقش اول این سریال گرانت گاستین است که همه به عنوان فلش (بری) در سریال او را میشناسند. در کل میتوان گفت که سریال 6 کاراکتر اصلی دارد. نقش اصلی که بری است و همراه با پدر و خواهر خوانده خود زندگی میکند و در آزمایشگاه همراه با دکتر ولز و سیسکو و کتلین کار میکند و مشغول نجات دادن شهر خود از دست خلافکاران هستند به امید اینکه روزی خلافکاری را ریشه کن کنند و قاتل پدر و مادر بری را پیدا کنند.

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Flash

سریال فلش در واقع اسپین آف سریال Arrow یا سریال پیکان می باشد. داستان این سریال در مورد پسری بنام بری آلن است، کسی که بعد از انفجار در آزمایشگاه S.T.A.R و قرار گرفتن در معرض ذرات شتاب دهنده به کما رفت و چند ماه بعد از کما بیرون می‌آید و متوجه سرعت و قدرتی عجیب درون خود می‌شود که این امکان را به او می‌دهد تا در سنترال سیتی مثل یک فرشته‌ی نگهبان که قابل رویت نمی‌باشد، حرکت کند.

در حال حاضر تنها دوستان بری می دانند که او تبدیل به سریعترین مرد زنده جهان شده است. اما او بزودی متوجه میشود که تنها کسی نیست که در هنگام انفجار، قدرت فرا انسانی به دست آورده و افراد دیگری هم هستند که این قدرت را به دست آورده اما در راه درستی از آن استفاده نمیکنند.

دانلود زیرنویس فارسی سریال فلش

سریال فلش The Flash یک سریال اکشن، ماجرایی و درام است که لحظه لحظه آن بیننده را درگیر خود نگه میدارد. سازندگان این سریال 3 نفر بنام های دیوید ناتر، گرگ برلنتی؛ آندرو کریسبرگ هستند که جزو برترین سازندگان میباشند. و تولید کنندگان سریال فلش برادران وارنرز هستند که هر قسمت از این سریال را در 43 دقیقه تولید کرده اند.

همچنین لازم به ذکر است که بعد ها از روی سریال فلش و سریال کماندار سریالی ساخته میشود که اکثر ابر قهرمانان سری دی سی کامیکس در آن حضور دارند و نام آن سریال Legends of Tomorrow است.

شما میتوانید بصورت رایگان زیرنویس فارسی سریال The Flash را از لینک های زیر دانلود کنید و از ترجمه های روان همراه با این سریال لذت ببرید.

12+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : 9Movie ، TvWorld ، TvCenter ، ایران فیلم ، TinyMoviez ، BaranMovie ، YekMovie ، NightMovie ، Subdl ، LiLMedia ، MxSub ، MJBN میکـائیــل ، محــمد مسـعودی ، حضرت فواره
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4 دانلود فصل 5 | قسمت 1 تا 22

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها