نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Game: Towards Zero
3990
14
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Game: Towards Zero

جمعه, 23 اسفند 1398 امتیاز IMDB : 7.6 IMDB d_addicts wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Game: Towards Zero ، دانلود زیرنویس سریال کره ای به سوی صفر ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه MBC می باشد که در تاریخ 22 ژانویه 2020 پخش شد. جانگ جون هو (Jang Joon Ho) کارگردان این سریال است که کارهایی نظیر سریال کره ای Time (سریال زمان) را در کارنامه خود دارد. سریال کره ای The Game Towards Zero سریالی در ژانر معمایی ، جنایی ، فانتزی و درام است.

تکیون (TaecYeon – رپر اصلی گروه خوانندگی 2PM) و لی یون هی (Lee Yeon Hee) زوج محبوب و دوست داشتنی این سریال هستند که هر کدام به ترتیب در سریال کره ای Touching You (سریال لمس تو) و سریال کره ای Miss Korea (سریال دختر شایسته کره) نیز بازی کرده اند. سریال کره ای به سوی صفر با عناوین دیگری همچون سریال The Game: Towards Midnight نیز شناخته می شود.

داستان سریال The Game: Towards Zero (سریال به سوی صفر) درباره مردی خوشتیپ ، خوش قلب و مهربان به نام کیم تائه پیونگ (با بازی تکیون) است که می تواند با نگاه کردن در چشم افراد، زمان مرگ آنها را بفهمد. او پس از آشنایی با پلیسی به نام جون یانگ (با بازی لی یون هی) که در ایستگاه پلیس یونگسان کار می کند، متوجه می شود که قادر نیست زمان مرگ او را ببیند. طی اتفاقی این دو نفر بایکدیگر در پرونده یک قتل همکار میشوند و سعی میکنند تا آن موضوع را حل کنند…

هم اکنون زیر نویس سریال The Game: Towards Zero 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای The Game: Towards Zero (دانلود زیرنویس سریال کره ای به سوی صفر) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

14+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : کی تی تیم ، ایان تیم
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها