نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Great Alaskan Race 2019
554
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Great Alaskan Race 2019

پنجشنبه, 24 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 5.0 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Great Alaskan Race 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم مسابقه بزرگ آلاسکا ، این فیلم در سال 2019 و در کشور آمریکا ساخته شد و در لیست بازیگران آن نام افرادی مانند برایان پرزلی (Brian Presley) و تریت ویلیمز (Treat Williams) به چشم می خورد. این افراد که در این فیلم به ترتیب نقش های لئونهارد و دکتر ولش را بازی کرده اند، در سایر آثار مهم نظیر فیلم Mechanic: Resurrection 2016 هم حضور داشته و عملکرد آن ها مورد تحسین مردم و منتقدان قرار گرفته است.

فیلم مسابقه بزرگ آلاسکا در ژانرهای اکشن، ماجراجویی، درام و تاریخی ساخته شده و انتخاب نسبتا خوبی برای علاقه مندان به این سبک ها خواهد بود. برایان پرزلی که در بالا به معرفی وی پرداختیم، به صورت همزمان کارگردانی و نویسندگی این اثر را هم به عهده داشته است. وی از کارگردانان تازه کار دنیای سینما به حساب آمده و مسلما برای آینده ی کاری خود برنامه های بی شماری را در نظر خواهد داشت.

داستان فیلم The Great Alaskan Race (فیلم مسابقه بزرگ آلاسکا) در مورد بیماری است که در نزدیکی آلاسکا فراگیر شده و عده ی زیادی از مردم منطقه با آن دست و پنجه نرم می کنند. در این بین گروه بزرگی از مردم چاره ای جز فرار از این بیماری ندارند؛ چرا که راه علاج قطعی برای آن پیدا نمی شود. آن ها حتی مسافتی در حدود 700 مایل را طی می کنند تا همسر و فرزندان خود را از مخمصه نجات دهند.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Great Alaskan Race 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Great Alaskan Race (دانلود زیرنویس فیلم مسابقه بزرگ آلاسکا) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : Morteza_Lkz مرتضی ،Cyan Dancer احمد ، کینگ
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها