نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Lies Within
439
1
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Lies Within

سه شنبه, 12 آذر 1398 امتیاز IMDB : 6.7 IMDB d_addicts wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Lies Within ، زیرنویس سریال کره ای دروغ های درون ، این سریال محصول سال 2019 کشور کره جنوبی و شبکه OCN می باشد که در تاریخ 12 اکتبر 2019 پخش شد. لی یون جونگ (Lee Yoon Jung) کارگردان این سریال است که پیش تر سابقه ی کارگردانی سریال کره ای Cheese in the Trap (سریال پنیر در تله) و همچنین سریال Coffee Prince (سریال کافه پرنس) را داشته است. سریال کره ای The Lies Within سریالی در ژانر کاراگاهی ، رازآلود و هیجان انگیز است که از جمله بازیگران آن می توان به لی مین کی (Lee Min Ki) و لی یو یونگ (Lee Yoo Young) اشاره کرد. سریال کره ای دروغ های درون با عناوین دیگری همچون Everyone’s Lie نیز شناخته می شود.

خلاصه داستان سریال The Lies Within (سریال کره ای دروغ های درون) از این قرار است که کاراگاه پرتوان و فعالی به نام جو ته شیک (با بازی لی مین کی) پس از مدت ها کار زیاد تصمیم می گیرد مدتی استراحت کند. به همین منظور کار خود را به روستای دور افتاده و کم جمعیتی منتقل می کند. اما پس از حضور در روستا با پرونده تصادف و مرگ قانون گذاری به نام کیم سونگ چول مواجه می شود که علت مرگش مشکوک به نظر می رسد. از طرفی کیم سو هی (با بازی لی یو یونگ) نیز فرزند کیم سونگ چول است که پس از مرگ پدرش، شوهرش نیز به صورت غیر منتظره ای ناپدید می شود. به همین خاطر کیم سو هی یک قانون گذار می شود تا بتواند با کمک کاراگاه جو ته شیک علت مرگ پدرش را مشخص کند و همینطور شوهرش را پیدا کند…

هم اکنون زیر نویس سریال The Lies Within 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای The Lies Within (دانلود زیرنویس سریال کره ای دروغ های درون) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : f971
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها